Policija informuoja

Gelbėkit vaikus

Gautas M. S., gyv. Pakuonio sen., pareiškimas, kad iš sodybos kieme stovėjusio ir jai priklausančio traktoriaus kuro bako pagrobta 70 litrų žymėto dyzelino. Iš sodybos pagrobta akumuliatorius, 50 metrų elektros laido, raktų galvučių rinkinys, kampinis šlifuokis. Nuostolis – 1108,20 Lt.

Gautas M. Š., gyv. Prienų r., skundas, kad pavogti jai priklausantys 3000 litų, kuriuos ji laikė gyvenamojo namo kambaryje.

Gautas pranešimas, kad G. L., gyv. Jiezne, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už transporto priemonės vairavimą, apsvaigus nuo alkoholio, policijos pareigūnams davė 500 litų kyšį.

Prienų r. PK gautas A. M., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad po giminaičio D. K., gyv. Alytaus r., apsilankymo dingo auksinė grandinėlė. Nuostolis – 2 100 Lt.

Gautas A. K., gyv. Balbieriškyje, pareiškimas, kad įsibrauta į ūkinį pastatą. Iš vidaus pagrobta žoliapjovė ir magnetola. Nuostolis – 1 329 Lt.

Gautas D. D., gyv. Šilavoto sen., pareiškimas, kad įsibrauta į ūkinį pastatą. Iš vidaus pagrobta trimeris, benzininis pjūklas, elektrinė lentelių pjaustyklė. Nuostolis – 2 900 Lt.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti