Policija informuoja

Gautas S. S. pareiškimas, kad įsibrauta į jam priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Ašmintos sen. Bačkininkų k. Iš namo pagrobta du šaldytuvai, 9 ketaus radiatoriai, sugriautos name ir lauko virtuvėje esančios krosnys, nuo jų pagrobtos ketaus detalės. Nuostolis – 1500 Lt.

Gautas A. G., gyv. Šiaulių r. Kuršėnų m., pareiškimas, kad iš jo vairuojamo vilkiko „Volvo FH12“ kuro bako pavogta apie 500 litrų dyzelino. Vilkikas stovėjo automobilių aikštelėje prie degalinės „Skulas“, esančios Veiverių sen.

Gautas M. A., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad telefonu paskambinęs nepažįstamas asmuo prisistatė Finansinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnu ir apgaule išviliojo jos elektroninės bankininkystės slaptažodžius. Vėliau M. A. sužinojo, kad pasinaudojus jos duomenimis, iš UAB „4Finance“ ir UAB „Moment Credit“ paimti 1000 ir 900 Lt kreditai.

Gautas I. S., gyv. Stakliškių sen., pareiškimas, kad telefonu paskambinęs nepažįstas vyriškis prisistatė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnu ir apgaule iš jos išviliojo elektroninės bankininkystės duomenis. Vėliau I. S. sužinojo, kad iš jos sąskaitos paimti 1 399 Lt, o iš UAB „Moment Credit“ – 800 Lt paskola.

Gautas L. S., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad išdaužyti jos automobilio, stovėjusio Prienuose, J. Basanavičiaus g. esančioje nesaugomoje automobilių aikštelėje, keturių langų stiklai, galiniai žibintai, nulaužti atbulinės eigos veidrodėliai ir įlenktas bagažinės dangtis.

Prienuose, A. Valančiaus g. rastas J. L., gim. 1970 m., gyvenusio Prienuose, lavonas su žaizda pakaušyje.

Gautas A. S., gyv. Prienų r., pareiškimas, kad iš jos sodybos kiemo dingo 6 antys. Nuostolis – 300 Lt.

Gautas VĮ „Prienų miškų urėdija“ Šilavoto girininko pareiškimas, kad  iš sandėlio pasikėsinta pavogti apie 40 m3 eglių rąstų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti