Policija informuoja

Gautas A. D., gyv. Jiezne, pareiškimas, kad ją savo namuose sužalojo kartu gyvenantis dukters sugyventinis G. M., suduodamas 4-5 kartus keptuve į galvą ir vieną kartą kirvio ašmenimis į veidą. Pas medikus moteris nesikreipė.

TŪB „Radomedas“ savininkas R. D., gyv. Kaune, pranešė, kad iš tikrosios ūkinės bendrijos teritorijoje stovėjusių automobilių Scania P93ML kuro bakų pagrobta po 30 litrų dyzelinio kuro, viso 60 litrų, taip pat iš automobilio Scania P93ML pagrobta radijo stotelė „President“. Žala – 727,20 Lt.

Gautas D. K., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad neblaivus sugyventinis V. S. iškoliojo ją, apstumdė ir dūrė į ranką peiliu. V. S. uždarytas į areštinę.

Gautas A. D., gyv. Alytuje, pareiškimas, kad atvykęs į Balbieriškyje esančią negyvenamą sodybą, pastebėjo, jog sugadintas ūkinio pastato lauko durų užraktas ir iš vidaus pagrobta elektros variklis 4,5 kw, taip pat įvairių įrankių, laužtuvas, plaktukai, kūjis. Žala – 620 Lt.

Prienuose, tarnybiniame automobilyje, M. R., gyv. Jiezne, norėdamas išvengti atsakomybės už tai, kad pasirodė girtas viešoje vietoje, tiesiogiai davė 200 litų kyšį valstybės tarnautojams Prienų r. PK pareigūnams.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti