•  

     

     

     

     

Po trijų turų rajono krepšinio pirmenybėse išryškėjo lyderiai

Gruodžio 6-7 dienomis buvo žaidžiamas trečiasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas.
I-ajame pogrupyje antrąsias pergales iškovojo GSTM ir „Savivaldybės“ komandos.

Tiesa, GSTM komandai reikėjo pasistengti, kad nepaleistų iš rankų pergalės, nors po pirmojo kėlinio „tenisininkų“ vyrukai turėjo 15 taškų persvarą (28:15). „Jiezno“ krepšininkai antrajame kėlinyje sumažino skirtumą iki 7 taškų (47:40). Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 8 taškai (67:59). Ketvirtajame kėlinyje jiezniškiai pabandė pakeisti rungtynių eigą. Iš dalies jiems tai pavyko, nes kėlinys buvo laimėtas 5 taškų skirtumu. Deja, to nepakako pergalei (84:81).
„Savivaldybės“ komanda tokių problemų neturėjo ir „Išlaužo“ komanda buvo įveikta net 43 taškų skirtumu (104:61). Nugalėtojų dominavimas aikštelėje buvo akivaizdus. Po pirmosios rungtynių dalies „Savivaldybės“ komandos pranašumas siekė 23 taškus (49:26), o antroje pusėje  persvara padidėjo dar 20 taškų, iki 43.
Nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir „Prienų seniūnijos/KKSC 96“ krepšininkai, kurie pralaimėjo „Stakliškių“ komandai 34 taškų skirtumu (40:74).
Šiame pogrupyje be pralaimėjimų kol kas žengia tik „Savivaldybės“ komanda (2/0). Dvi pergales turi ir GSTM krepšininkai, bet po trijų sužaistų rungtynių (2/1).

II-ajame pogrupyje išryškėjo vienvaldis lyderis. Juo po eilinės pergalės tapo „Stadiono“ komanda.

Šiame ture ji paklupdė „Veiverių“  krepšininkus, kuriems tai buvo jau antrasis pralaimėjimas. Po pirmojo kėlinio laimingesni buvo „Veiverių“ krepšininkų veidai , nes jie pirmavo rezultatu (23:15). Tiesa, antrajame kėlinyje  „iššovė“ „Stadiono“ vyrukai (8:26) ir po dviejų kėlinių išsiveržė į priekį (31:41). Trečiajame kėlinyje vėl sėkmingiau sužaidė  „Stadionas“ ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 14 taškų persvarą (47:61). „Veiverių“ vyrukai ketvirtajame kėlinyje atkūrė intrigą, bet rungtynes pralaimėjo (71:77).

Balbieriškio „Ringio“ ir „Išmanų“ komandų rungtynės buvo ypač permainingos. „Ringio“ krepšininkai po pralaimėto pirmojo kėlinio (11:16) antrajame ne tik panaikino deficitą, bet ir įgijo 2 taškų pranašumą (31:29). Trečiajame kėlinyje Balbieriškio komanda įtvirtino savo persvarą (50:39). Ir nors ketvirtajame kėlinyje sėkmingiau sužaidė „Išmanų“ gvardija, pergalę šventė „Ringio“ krepšininkai (59:52).

Be pergalių iki šio turo buvusi Birštono „Žvėrys-Ernas“ komanda visą pyktį išliejo ant „Prienų seniūnijos/KKSC 99“ jaunimo. Kurorto komanda nepaleido iš savo rankų iniciatyvos ir ramiai susitvarkė su varžovais (88:56).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti