Po dviejų savaičių prasidės mokslo metai, į miestus sugužės šimtai vaikučių. Ar pasiruošta juos priimti?

Gelbėkit vaikus

20180816_163624

Vidmantas Venclovas

kvitrina.com

Šiandien važiavau Birštono gatvėmis ir prieš vieną iš pėsčiųjų perėjų pamatęs ryškų trikampį, nevalingai pristabdžiau. Prie kitos perėjos triūsė darbininkai, dėjo ryškius trikampius su užrašu „Apsaugok mane“ ir tapo aišku, jog Birštonas jau ruošiasi vaikučių antplūdžiui ir nori tinkamai pasitikti mokslo metų pradžią.

Deja, grįždamas į Prienus pastebėjau, jog Vytauto gatvėje priešais piceriją buvusi pėsčiųjų perėja dingo, o kitos gan pavojingos, nes mieste vis dar zuja nemažai sunkiasvorės technikos. Apie tai, kaip Prienai ruošiasi pasitikti mokslo metus ir kaip bus užtikrintas vaikų saugumas, kalbėjau su Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoju, Saugaus eismo komisijos pirmininku Algiu Marcinkevičiumi. Pasak jo, sutartis dėl pėsčiųjų perėjų ženklinimo yra pasirašyta ir iki rugsėjo pirmosios dienos darbai turi būti atlikti. Tiesa, A. Marcinkevičius teigė, jog ryškių trikampių ženklų „Apsaugok mane“ nenumatyta, bet, jo manymu, šis pasiūlymas vertas dėmesio.

P.S. Prie „Revuonos“ pagrindinės mokyklos esančios perėjos ženklai „Apsaugok mane“ yra nudažyti.

Saugaus eismo komisijos pirmininkas patikino, jog Vytauto gatvėje priešais piceriją bus įrengta perėja, stovės ryškus ženklas ir veiks šviesos signalas.

Ir dar. A. Marcinkevičius teigė, jog Lietuvos automobilių kelių direkcija suderino naują apylankos schemą, pagal kurią tranzitinis sunkiasvoris transportas bus nukreiptas nuo Prienų. Šiuo metu gaminami specialūs ženklai. Pasak mero pavaduotojo, jie per kelias dienas turi atsirasti tam skirtose vietose.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti