Po dviejų iš eilės pralaimėjimų – gurkšnis sėkmės

brazdzionisBirštono „Olimpo“ krepšininkai, po dviejų iš eilės pralaimėjimų KKL „C“ lygos čempionate, namų rungtynėse su Kauno SRC-2 komanda buvo stipriai įpykę ir susikaupę.

Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai žaidė lyg „skrajojantys olandai“. Varžovai buvo pasimetę, o „Olimpo“ krepšininkai po dviejų kėlinių įgijo net 22 persvarą (55:33).

Tiesa, antroje mačo pusėje aikštelės šeimininkų žaidimas išsiderino – pradingo tikslumas, o ir gynyboje atsirado spragų.

Trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas 6 taškų skirtumu (17:23) ir tai buvo rimtas perspėjimas, jog reikia daryti išvadas ir lemiamame kėlinyje neleisti varžovams perimti iniciatyvos.

Ir toks scenarijus pavyko. Nors gynyba ir šlubavo, nes varžovai sugebėjo įmesti 24 taškus, bet gelbėjo rezultatyvus puolimas (23).

Prie iškovotos pergalės (95:80) prisidėjo visa komanda, o rezultatyviausi aikštelės šeimininkų gretose buvo Osvaldas Brazdžionis (29 taškai, 12 atkovotų kamuolių, naudingumas 41 balas), Artiomas Marchockis (25,10, 34), Mindaugas Knyšius (17).