Po didžiosios pertraukos spurtavęs „CBet“ pervažiavo „Dzūkiją“

IMGP6819

 kvitrina.com

Kovo 8 d. Prienų „CBet“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Alytaus „Dzūkijos“ komanda. Pirmoje rungtynių pusėje vyko kova taškas į tašką ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo tik 2 taškais (43:41). Po didžiosios pertraukos Manto Šerniaus auklėtiniai žymiai pagerino gynybą ir laisviau puolė. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė 9 taškai (56:47) ir tada „Dzūkija“ gavo dvi technines pražangas iš eilės, kurias šaltakraujiškai realizavo Lukas Uleckas (58:47). Prienų krepšininkai pradėjo dominuoti aikštelėje ir po trijų kėlinių jau turėjo 18 taškų persvarą (67:49). Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi svečių iš Alytaus sutriuškinimas. Kėlinio eigoje Prienų komanda pirmavo 26 taškais, o rungtynes laimėjo 24 taškų persvara (94:70).

Šiose rungtynėse sėkmingai sužaidė Arnas Velička, kuris pelnė 24 taškus (5/6 tritaškiai). O antrojo kėlinio pabaigoje pataikė tolimą metimą iš aikštės vidurio ir tai buvo geras užtaisas pergalei. Gerai pasirodė ir Martynas Varnas. Jo sąskaitoje 18 taškų (4/6 tritaškiai). Lukas Uleckas pelnė 14 taškų, Laurynas Birutis – 12. Gavęs galimybę pažaisti savo šansą gerai išnaudojo jaunasis Ernestas Mankauskas. Jis per 12,5 min. pataikė du tritaškius, atkovojo du kamuolius, dar du kamuolius perėmė. Ketvirtajame kėlinyje aikštėje pasirodė ir Gediminas Maceina.

Rungtynių pradžia buvo nervinga. Pirmavo tai viena (5:2, 7:6), tai kita (5:6,10:13) komanda. Visgi, aikštelės šeimininkai po Donato Sabeckio baudų metimų įgijo 3 taškų pranašumą (20:17). Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo rodyti iniciatyvą (22:25, 31:36)ir privertė Mantą Šernių paimti minutės pertraukėlę. Po jos komanda pasikeitė Laurynas Birutis ir Martynas Varnas persvėrė rezultatą savo naudai (40:38). Iki kėlinio pabaigos buvo likę 20 sek. ir per tą laiką komandos pelnė po tritaškį. Likus 3 sek. „Dzūkija“ pelnė tritaškį (40:41) ir tada Arnas Velička metė tolimą metimą iš aikštelės centro ir pataikė (43:41). Simboliška, kad trečiąjį kėlinį taikliu tolimu metimu, kuris tapo galingo spurto pradžia, pradėjo tas pats Arnas Velička (46:41). Kėlinio viduryje „CBet“ komanda jau pirmavo 9 taškais (56:47) ir tada varžovai padovanojo dvi technines pražangas, kurias realizavo Lukas Uleckas (58:47). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai taip įsivažiavo, kad padidino skirtumą iki 22 taškų (67:45) ir faktiškai nulėmė rungtynių pabaigą. Dar trečiojo kėlinio pabaigoje mantas Šernius į aikštelę išleido Ernestą Mankauską, kuris labai šiltai buvo sutiktas arenos sirgalių. Jaunasis krepšininkas ne tik sėkmingai „uždarė“ „Dzūkijos“ rankelę C. Collinsą, bet ir įsūdė du tritaškius. Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ komanda neleido dzūkams perimti iniciatyvos ir pergalingai baigė rungtynes (94:70).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti