Po didžiosios pertraukos išjudėjęs „Labas GAS“ pervažiavo Kėdainių komandą

IMGP6913

Spalio 21 d. Prienų „Labas GAS“ KMT namų rungtynėse sužaidė lyg iš natų ir po didžiosios pertraukos nepaliko jokių vilčių Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komandai (89:59). Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai buvo neatpažįstamai agresyvūs ir sužaidė geriausias sezono rungtynes. Prienų komandai taškus pelnė 10 žaidėjų, o trenerių štabas leido pasireikšti visiems 12 žaidėjų. Ignas Sargiūnas pelnė 22 taškus, Juwan Durham – 12, Rokas Gadiliauskas – 12, Jovan Kljajič – 9, Mintautas Mockus – 9, Erikas Venckus – 6.

„Labas GAS“ žaidėjai karaliavo po krepšiais (52/28).  Rapolas Ivanauskas atkovojo 9 kamuolius, po 8 – Juwan Durham ir Giedrius Stankevičius, po 5 – Justinas Jogminas ir Rokas Gadiliauskas.

Prienų komanda rungtynes pradėjo nesėkmingomis atakomis. Nors po varžovų krepšiais atkovodavo ne vieną kamuolį, į krepšį jie nekrito (0:6). Tik po dviejų minučių žaidimo Giedrius Stankevičius baudos metimu atidarė „Labas GAS“ taškų kraitį (1:6). Kėdainių komanda padidino skirtumą iki 7 taškų (1:8) ir tik tada Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai pradėjo vytis varžovus. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 3 taškai (7:10). Po Roko Gadiliausko dvitaškio Prienų komanda jau turėjo tik vieno taško deficitą (9:10). Deja, keletas neapgalvotų sprendimų ir varžovai įgijo net 8 taškų persvarą (9:17). Visgi, „Labas GAS“ komanda per likusias 1,5 min. sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų (15:17).

Praėjus antrajame kėlinyje porai minučių Giedrius Stankevičius persvėrė rezultatą savo komandos naudai (22:20) ir aikštelės šeimininkai pirmą kartą nutolo (29:23). Deja, bet kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik vienas taškas (29:28). Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 1,5 min. rezultatas buvo lygus ( 33:33).  Retai į varžovų krepšį žiūrintis Isiah Umipig pataikė tritaškį, Rokas Gadiliauskas ir Ignas Sargiūnas po dvitaškį ir po dviejų kėlinių „Labas GAS“ komanda jau turėjo 7 taškų persvarą (40:33).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai po Rapolo Ivanausko ir Igno Sargiūno taiklių metimų padidino skirtumą iki 12 taškų (47:35) ir privertė Kėdainių komandą imti minutės pertraukėlę. Bet ir minutė poilsio svečiams ne itin padėjo. Prienų komanda  nemažino apsukų ir likus iki trečiojo kėlinio pabaigos apie 3,5 min. pirmavo 15 taškų (53:38). Kėlinio pabaigoje Ignas Sargiūnas ir Isiah Imipig padidino persvarą iki 19 taškų (61:42), o po trijų kėlinių Mariaus Leonavičiaus kariauna susikrovė 18 taškų pranašumą (61:43).

gas_rytas

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Rokas Gadiliauskas padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 20 taškų (63:43). Tiesa, svečiai bandė keisti rungtynių eigą ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų (65:48). Bet į aikštę išėjęs Mintautas Mockus grąžino 20 taškų persvarą (69:49). Ignas Sargiūnas perima kamuolį ir Prienų komanda jau pirmauja 24 taškais (73:49). Ir antroje ketvirtojo kėlinio pusėje „Labas GAS“ krepšininkai karaliavo aikštelėje. Juwan Durham didina persvarą iki 30 taškų (83:53). Marius Leonavičius išleidžia į aikštelę ir Edą Valentą. Bet ir be startinio penketo žaidėjų Prienų jaunimas neleido varžovams sumažinti persvaros. Rungtynių pabaigoje gražų epizodą sukūrė Mintautas Mockus. Jaunasis talentas pašoko virš krepšio ir tiesiog įkalė atšokusį po netaiklaus komandos draugo metimo kamuolį. Prienų komanda rungtynių eigoje turėjo ir 32 taškų pranašumą, o laimėjo 30 taškų skirtumu (89:59).