Po angelą – į kiekvieno širdį

IMGP0466

Sausio 10-ąją Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre atsisveikinta su nuostabiomis žiemos šventėmis, su kalėdine ir naujametine nuotaika. O ją labiausiai mums atspindi angelai – tai jie pasauliui pranešė apie gimusį Išganytoją, tai jie yra nenuilstantys mūsų saugotojai. Kaip nuostabu žinoti, kad kiekvienas turime dvasią sergėtoją, atidžiai sekančią mūsų žingsnius, mintis, poelgius, ir saugančią, globojančią visuose gyvenimo vingiuose.

Sakoma, jog maži vaikai mato angeliukus, tik vėliau jų nebeatsimena. O gal vis dėlto kažkur giliai sąmonės kertelėje išlieka tie šviesūs atsiminimai? Tikriausiai taip, nes Stakliškių vidurinės mokyklos mokiniai tai įrodė savo darbeliais. Dar prieš Kalėdas jie paruošė nuostabią savo kūrinių parodą – kultūros ir laisvalaikio centro fojė sutūpė daugybė angeliukų. O jie tokie pat skirtingi, kaip ir mes skiriamės vienas nuo kito, kaip skiriasi ir mūsų įsivaizdavimas, kokas yra tas angelėlis, mūsų sielos sergėtojas. Džiaugėsi vaikų išmone į tradicinę šventę „Po angelo sparnu“ susirinkę seniūnijos gyventojai ir svečiai, o pasibaigus šventėms, kaip ir žadėjo Stakliškių KLC direktorė Asta Keblikienė, įvyko parodos uždarymas su įspūdingu saviveiklininkų ir mokinių koncertu, su apdovanojimais kūrinių autoriams.

Visi 43 parodoje dalyvavę mokiniai su mokytoja Lina Andriukevičiene sulaukė nuoširdžios padėkos iš kultūros darbuotojų ir saldžiųjų prizų, kuriuos jie, susėdę kartu prie arbatos puodelių, suvalgys ir dar kartą prisimins praėjusias šventes. O kai kurie pamatyti angeliukai įkrito į širdis parodą aplankiusiems žmonėms, tad jie nutarė įsteigti apdovanojimus, kad paskatintų vaikus dar labiau atverti savo vaizduotės gilumas ir sukurti dar įdomesnių darbelių. Labiausiai patikusių angeliukų autorius apdovanojo kultūros centro, mokyklos, seniūnijos, laikraščio „Krašto Vitrina“ atstovai, tautodailininkas Nerijus Kisielius bei verslininkės Gitana Dimšienė ir Ramunė Švedienė, įmonės „Osama“ ir „Meditakas“. O šventėje dalyvavęs savivaldybės Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis palinkėjo ir toliau taip nuoširdžiai bendrauti mokyklos bendruomenei ir kultūros darbuotojams bei miestelio visuomenei, branginti šią draugystę, ją puoselėti ir kurti, o kūriniais džiuginti savo ir aplinkinių sielas. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti