Pirmajame rajono krepšinio pirmenybių ture – varžybų naujokų, Birštono „Versmės“ krepšininkų, įtikinama pergalė

IMGP2216

Lapkričio 17 d. Prienų sporto arenoje buvo oficialiai atidarytos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybės. Dalyvauti jose užsiregistravo 12 komandų iš Balbieriškio, Birštono, Prienų, Jiezno, Pakuonio, Šilavoto ir Veiverių.

Pirmosiose pirmenybių rungtynėse susitiko PMVD-ŠILAVOTO krepšininkai. Mačą geriau pradėjo ŠILAVOTO komanda (20:24), bet kituose kėliniuose aikštelėje jau šeimininkavo PMVD krepšininkai. Rungtynės pasibaigė rezultatu 89:71 PMVD komandos naudai.

IMGP1978

Antrosios į aikštelę įžengė PAKUONIO IR JIEZNO komandos. Šiose rungtynėse intriga išsilaikė tris kėlinius (19:13, 14:16, 20:19), bet ketvirtajame PAKUONIO krepšininkai buvo žymiai geresni ir nugalėjo 22 taškų skirtumu (80:58).

IMGP2200

DVARIUKO-SAVA RANGA ir BALBIERIŠKIO komandų susitikime intrigų buvo ne viena. Pirmoje rungtynių pusėje nedidelė iniciatyva priklausė DVARIUKO-SAVA RANGA komandai (23:20, 26:26), bet trečiajame kėlinyje BALBIERIŠKIO krepšininkai galingai spurtavo (66:70) ir išsiveržė į priekį. Bet ketvirtajame kėlinyje bangą pagavo DVARIUKO-SAVA RANGA vyrukai ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:82.

Kituose turo susitikimuose intrigų daug nebuvo. TANGO PIZZA-STADIONO komanda sutriuškino STAKLIŠKIŲ krepšininkus net 46 taškų skirtumu (101:55). Prienų KKSC jaunimas bandė priešintis patyrusiai AMBERIO komandai, bet Veiverių krepšininkai buvo stipresni (64:81).

Pirmenybių naujokai Birštono VERSMĖS krepšininkai parodė savo jėgą rungtynėse su PUŠYNĖS komanda. VERSMĖ varžovus įveikė 36 taškų skirtumu (110:74).