Pirmą kartą Žalgirio arenoje – „ASFA Motor Show“

Vasario 1 d. pradėti platinti bilietai į pirmą kartą Lietuvoje, Kauno Žalgirio Arenoje, įvyksiantį Auto Sporto Fanas Asociacijos orgnizuojamą uždarų erdvių „slydimo šonu“ šou. Per trijų valandų trukmės renginį organizatoriai grasina parodyti ne tik siautėjančius „Drift“ automobilius, bet ir kitų automobilių sporto sričių atstovus, besismaginančius po didžiausios Lietuvoje esančios arenos stogu. Renginyje žiūrovai turėtų gauti visko, ko tik galima tikėtis: muzika, šviesų ir ugnies efektai, automobiliai, motociklai, garsūs žmonės bei staigmenos ir atrakcijos tiek žiūrovams, tiek patiems dalyviams.

Unikalaus kovo 16 d. renginio vedėjas – Vytautas Bertašius, radio stoties „Radiocentras“ laidos „Vakaro Driftas“ kartu su Džiugu Siaurusaičiu, kuris renginio metu eis vyr. mechaniko pareigas „Kostios“, puikiai pažįstamo  serialo „Moterys meluoja geriau“ personažo, amplua.

Renginio atmosferą įkaitinus profsionaliai fakyrų komandai, arenoje pradės siautėti automobiliai: startuos drift bolidų varžybos taurei ir piniginiam prizui laimėti. Panašu, kad varžybos bus tarptautinės: tarpusavyje kovos ekipažai ne tik  iš Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių. Tuo tarpu, žiūrovai turės galimybę išgirsti apie drift sportui paruoštus šiaip dažnai keliuose sutinkamus ir puikiai pažįstamus automobilius. Kiekvienas galės išsirinkti savo favoritą, kai  pasirodymų metu ekipažų vairuotojai, slysdami šonu, parodys savo talentus ir įgūdžius, tuo pačiu demonstruodami bolido gebėjimus trasą įveikti kuo tiksliau, gražiau ir teisingiau.

Be viso to, organizatoriai žada daug kitų, ne ką mažiau reikšmingų atrakcijų ir staigmenų tiek žiūrovams, tiek pasirodymus ruošiantiems: nuo netikėtų dalyvių pačiose „drift“ varžybose iki puikiai pažįstamų Dovilo Čiutelės bei Ramūno Čapkausko su savo ralio lenktynių automobiliais, kartingų metamu iššūkiu drifto automobiliams, profesionalių motociklistų akrobatų komandos specialiai renginiui paruoštu pasirodymu ar radio bangomis valdomų automobilių varžybų ir pasirodymo.

Profesionalių „stunterių“ komandos su vadovu Virginijumi Žukausku priešakyje išvysime (motoakrobatų komanda. Tai ne tik įspūdingas stunt  pasirodymas su sportinėmis „britvomis“ ar tam reikalui visiškai netinkamu Harley Davidson motociklu, bet ir specialiai DRIFTUI ruoštu labai galingu motociklu kuris jau nekantraudamas  laukia šio renginio. Prie viso to bus ir triukai poroje su dailiąja partnere!

Ir tai dar ne visos staigmenos, kurių, Auto sporto fano asociacijos atstovų teigimu, gali tikėtis žiūrovai kovo 16 d. renginyje po stogu „ASFA Motor Show“.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti Auto Sporto Fanas Asociacijos interneto svetainėje www.autosportofanas.lt bei jų socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti