• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

PFL „Nemuno“ čempionato starte – įnirtingos kovos, bet favoritai laimėjo

IMGP6044Gegužės 1 d. startavo PFL „Nemuno“ čempionatas. Pirmajame rate buvo sužaistos trejos rungtynės, kurios pasibaigė vienodu 3:1 rezultatu.

Balbieriškio „Ringio“ futbolininkai turėjo pavargti su KKSC/Tango-Pizza jaunimu. Gintaro Budriko auklėtiniai pirmajame kėlinyje žaidė gan sėkmingai ir netgi neretai turėjo žaidybinę persvarą. Antrajame kėlinyje „Ringio“ futbolininkai išsiveržė į priekį (1:0), bet jaunimas labai greitai rezultatą išlygino (1:1). Tiesa, labiau patyrę balbieriškiečiai sugebėjo perimti iniciatyvą ir pelnyti dar du įvarčius (3:1) bei iškovoti pirmąją pergalę.

 

 

Birštono „Erno“ komanda rungtynėse su Kašonių futbolininkais daug vargo neturėjo ir jau pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius (2:0).

IMGP6187Antrojo kėlinio pradžioje kurorto komanda padidino savo persvarą iki 3:0 ir nusiramino. Kašonių futbolininkai  pasinaudojo šia situacija ir rezultatą sušvelnino (3:1), bet daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

 

Stadiono ir Jiezno komandų rungtynės praėjo dinamiškai. Ambicingi jiezniškiai pirmieji nuginklavo varžovų vartininką (0:1).

Stadiono vyrukai gan greitai pelnė atsakomąjį įvartį (1:1), o kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai (2:1).
Antrojo kėlinio pradžioje į Jiezno vartus krito ir trečias įvartis (3:1).

Jiezno komanda stengėsi, dažniausiai kontratakomis, nuginkluoti varžovų vartininką, bet kamuolys taip ir nekirto vartų linijos.

IMGP6444Šiame ture poilsiavo „Ąžuolo“ komanda. Varžybas stebėjo nemažai sirgalių. Vyko prekyba, ir karštą dieną galima buvo atsigaivinti gėrimais ir ledais.

Ignas Mineikis

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti