• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

PFL čempionato lyderis į Taurės pusfinalį neprasimušė

_IGP7272

kvitrina.com

Liepos 1 d. Paprienės stadione buvo sužaistos trejos  PFL taurės ketvirtfinalio rungtynės. Pirmosios į kovą stojo „Scapa-Stadionas“ ir Balbieriškio „Ringis“ komandos. Kaip ir čempionate, pergalę šventė „Ringio“ futbolininkai (2:0). Tiesa, po pirmojo kėlinio nei vienai komandai nepavyko realizuoti savo ketinimų.
Antrajame kėlinyje sėkmė lydėjo Balbieriškio futbolininkus, kurie išnaudojo dvi progas ir pirmavo 2:0. Situacija galėjo pasikeisti, bet „Scapa-Stadiono“ žaidėjas nerealizavo 9 metrų baudinio.

Kituose susitikimuose įvykiai klostėsi skirtingai. Rungtynėse tarp „Birštono“ ir „Kašonių“ komandų favoritu buvo įvardijama „Birštono“ komanda, kuri šiuo metu yra PFL čempionato lyderė. „Kašonių“ komandos vadovas Mindaugas Mažeika rungtynių pradžioje pasakė, jog nepavyko surinkti visų pajėgiausių komandos žaidėjų.

Rungtynių pradžia patvirtino prognozes – „Birštono“ komanda išsiveržė į priekį (1:0). Bet antrojo kėlinio įvykiai viską apvertė aukštyn kojom. „Kašonių“ komandos vyrai ne tik sėkmingai gynėsi nuo varžovų atakų, bet ir patys mušė įvarčius. Rungtynės pasibaigė rezultatu 3:1 kašoniškių naudai.

„Ąžuolo“ ir „Birštono vienkiemio bendruomenės“ susitikime pirmieji į priekį išsiveržė veteranai (1:0). Bet „kalniečiai“ nebuvo nusiteikę nusileisti varžovams. Ir dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (1:1). Antrasis kėlinys nepadėjo nustatyti nugalėtojo ir buvo mušami 9 m baudiniai. Baudinių seriją sėkmingiau mušė „Ąžuolo“ futbolininkai (4:1) ir pateko į pusfinalį.

Po ketvirtfinalio rungtynių prie trijų ketvirtfinalio nugalėtojų („Ringio“, „Kašonių“ ir „Ąžuolo„) prisidėjo ir „Birštono vienkiemio bendruomenės“ komanda (pagal geresnį įvarčių santykį).

Burtai lėmė, kad pusfinalyje susitiks „Birštono vienkiemio bendruomenė“ – „Ringis“, „Ąžuolas“ – „Kašonys“. Pusfinaliai vyks liepos 8 d., 19.45 val., Paprienės stadione.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Pingback: Prienų futbolo lygos (PFL) 2016 rungtynės - Prienų kūno kultūros ir sporto centras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti