•  

     

     

     

PFL čempionate – pirmoji „Kalniečių“ sėkmė, „Ąžuolas“ lieka be pergalių

IMGP9002

kvitrina.com

Birželio 16 d. Paprienės stadione buvo sužaistas penktasis PFL „Ekofrisos“ čempionato „Nemuno“ taurei laimėti turas. Abejos rungtynės buvo kovingos, nes situacija turnyrinėje lentelėje gan painoka. Tik „Ringio“ futbolininkai, kurie yra iškovoję 3 pergales, gali jaustis šiek tiek saugiau, kitoms komandoms kiekvienas taškas daug kas lemia.

Pirmieji į kovą stojo „Scapa-Stadiono“ ir „Kalniečių“ komandos. Jei Prienų komanda jau turėjo savo arsenale dvi pergales, tai bendra Birštono seniūnijos ir Jiezno komanda per 3 turus surinko tik vieną tašką. „Kalniečių“ komandos lyderis Evaldas Daukševičius, prieš rungtynes paklaustas apie pergalių nulį, atsakė, kad tai įvyks šiandien.

IMGP9040

Tiesa, rungtynės buvo tokios, kad „Kalniečių“ svajonės apie pergalę atrodė sudėtingai įgyvendinamos. „Scapa-Stadiono“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje po Gedimino Maceinos smūgio išsiveržė į priekį (1:0). O kai antrojo kėlinio pradžioje Justinas Abraitis padvigubino rezultatą (2:0), tai mažai kas tikėjo, kad pergalę šiame mače iškovos „Kalniečiai“.

Pirmoji atsigavimo kregždutė pasirodė po Dariaus Mockevičiaus įvarčio (2:1). Gavę „dopingo“ „Kalniečiai“ užgriuvo varžovų vartus, ir Darius Mockevičius rezultatą išlygino (2:2). Tašką šiose rungtynėse padėjo Evaldas Daukševičius, pelnydamas trečiąjį įvartį (2:3).

„Kalniečiai“ laimėjo ir su 4 taškais pakilo į ketvirtąją vietą.

FK „Birštonas“ ir FK „Ąžuolas“ mače aiškiu favoritu buvo „Birštono“ komanda, bet be savo lyderių žaidęs „Ąžuolas“ nesiruošė stebėti rungtynių iš šalies.

Pirmasis įvartis į „Ąžuolo“ vartus krito po rikošeto.

Po smūgio į Artūro Petraškos saugomos vartus kamuolys atsitrenkė į Rimvydą Iškauską ir pakeitęs kryptį atsidūrė „Ąžuolo“ vartuose (1:0).

Antrajame kėlinyje Mantas Krūvelis išlygino rezultatą (1:1). Visgi, „Birštono“ „raketa“ Valentinas Gasparavičius padovanojo savo komandai pergalę (2:1).

Po pirmojo PFL čempionato rato su trimis pergalėmis ir dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio pirmauja Balbieriškio „Ringio“ komanda (10 taškų). Po 6 taškus turi „Scapa-Stadiono“ ir FK „Birštono“ komandos ir dalinasi 2 bei 3 vietas.

Ketvirti po pirmosios pergalės rikiuojasi „Kalniečiai“ (4 taškai). Penktoje vietoje su 2 taškais įsitaisė „Ąžuolas“.

Birželio 23 d. 19.15 val. Paprienės stadione prasidės ketvirtfinalio kovos PFL taurės varžybose. Burtai lėmė, kad „Scapa-Stadiono“ komanda be kovos pateko į taurės varžybų pusfinalį.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti