PFL antrojo rato starte – graži „Birštono“ komandos pergalė

Gelbėkit vaikus

IMGP6066

Rugpjūčio 18 d. Paprienės stadione, kurio veja profesionaliai rūpinasi „Prienų butų ūkio“ darbuotojai, startavo PFL „Ekofrisos“ čempionato II ratas „Nemuno“ taurei laimėti.

Pirmosios į aikštelę išbėgo „Birštono“ ir „Stadiono-Scapos“ komandos. Prieš šias rungtynes buvo nedidelė intriga – ar sugebės „Stadiono-Scapos“ vyrukai dar kartą įveikti labai stiprią „Birštono“ komandą? Pirmojo rato susitikime pergalę šventė prieniškiai (1:0).

Visgi, penktadienio mače „Birštono“ futbolininkai jau pirmajame kėlinyje privertė varžovus keturis kartus išimti kamuolį iš savo vartų tinklo (4:0). Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. „Stadiono-Scapos“ vyrukai žaidė aktyviai, bet įmušti įvarčio nesugebėjo.

IMGP6132

Antrosiose pirmojo turo rungtynėse į aikštelę išbėgo „Ąžuolo“ ir „Kalniečių“ komandų futbolininkai.

Pirmajame rate šių komandų dvikova baigėsi lygiosiomis (0:0). Abi komandos rungtynes pradėjo be jokios žvalgybos. Pirmuosius sėkmė aplankė „Ąžuolo“ futbolininkus, kurie po gražios atakos įmušė įvartį (1:0).

Visgi, antrajame kėlinyje „Kalniečiai“ sugebėjo išlyginti rezultatą (1:1).

Čempionate pirmauja Balbieriškio „Ringio“ futbolininkai (10 taškų). Į antrąją vietą pakilo „Birštono“ komanda (9 taškai), treti išlieka „Stadiono-Scapos“ futbolininkai (6 taškai).