Pergalės prieš „Molėtus“ ypatumai – tritaškių serijos ir dvi Gedimino Maceinos gautos techninės pražangos

IMGP3737

Sausio 5 d. Prienų KKSC krepšininkai savo aikštelėje žaidė RKL čempionato rungtynes su „Molėtų“ komanda. Ir šiose rungtynėse Paulius Ivanauskas turėjo verstis be tikrų centrų, todėl po varžovų krepšiais dažnai kovojo Rokas Marcinkevičius ir universalusis Gediminas Maceina. Rungtynių pradžia nebuvo itin sėkminga. Prienų KKSC krepšininkai daug klydo, o svečiai tai išnaudodavo ir po pirmojo kėlinio pirmavo trimis taškais (15:18).

IMGP3651

Tiesa, antrajame kėlinyje situacija pradėjo keistis ir aikštelės šeimininkai pagavo ritmą. Trys Manto Jančiausko tritaškiai iš eilės leido komandai perimti iniciatyvą (31:23), kurios jau neišleido iki rungtynių pabaigos. Nors svečiai bandė kabintis ir buvo sumažinę skirtumą iki 3 taškų (35:32), po dviejų kėlinių Prienų KKSC komanda pirmavo 7 taškais (40:33).

IMGP3643

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai vėl prabilo tritaškių serija ir įgijo 14 taškų persvarą (49:35). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 18 taškų (59:41), o po trijų kėlinių Prienų komanda turėjo 11 taškų pranašumą (62:51).

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova ir aikštelės šeimininkai sėkmingai nužingsniavo į pergalę (79:65).

Nors Gediminas Maceina trečiojo kėlinio viduryje turėjo palikti aikštelę dėl gautos antrosios techninės pražangos, jis buvo rezultatyviausias komandoje. Jo sąskaitoje 20 taškų. 12 taškų į pergalės krepšelį atnešė Tautvydas Švedas, o Rokas Marcinkevičius ir Ernestas Mankauskas į varžovų krepšį įmetė po 11 taškų.