Per 2013 metus duomenų srautai 4G „Mezon“ tinkle išaugo dvigubai

Gelbėkit vaikus

Telecentro klientai praėjusiais metais mobiliuoju 4G internetu MEZON išsiuntė ir priėmė  19 PB duomenų, t.y. 46 procentais  daugiau nei 2012 metais ir 170 procentų daugiau nei 2011 metais! Vidutiniškai vienas Telecentro klientas 2013 metais sunaudojo 44 proc. daugiau duomenų nei 2012 metais ir 72 proc. daugiau duomenų nei 2011 metais.

Lyginant viešai skelbiamus kitų bendrovių duomenis, 2013 metais mobiliuoju 4G internetu „Mezon“ buvo perduota dukart daugiau duomenų nei „Omnitel“ (8,3 PB) ir beveik penkis kartus daugiau nei „Bitės“ (4 PB) mobiliojo ryšio tinklais.

„Tendencija akivaizdi – poreikis naudotis internetu ir siųsti vis didesnius duomenų srautus nuolat auga“, – sako Telecentro WiMAX projekto vadovas Mindaugas Kuprys.
Jo teigimu, ypač didėja noras mobiliuoju internetu siųsti bei priimti duomenis taip pat laisvai kaip ir laidinėmis technologijomis.
Mindaugas Kuprys taip pat pastebi, kad yra tam tikras sezoniškumas: duomenų siunčiama mažiau pavasarį  ir vasaros pradžioje, o nuo liepos pabaigos srautai pradeda vėl didėti ir nuolat auga iki kovo mėnesio.

Mobiliojo interneto paslaugas Telecentras teikia be jokių duomenų ribojimų, jos prieinamos šimte Lietuvos miestų ir gyvenviečių – tai plačiausias 4G mobiliojo ryšio tinklas Lietuvoje.
„Mes ir toliau nuolat plečiame tinklą ir didiname talpą jau veikiančiose bazėse. Siekiame, kad neribotas mobilusis internetas būtų prieinamas ne tik miestuos, bet ir priemiesčiuose, miesteliuose, kaimuose“, – tvirtina Mindaugas Kuprys.

Praėjusių metų pabaigoje mobilusis 4G internetas „Mezon“ pradėjo veikti šiose naujose vietovėse: Baisogaloje (Radviliškio r.), Karmėlavoje (Kauno r.), Kavarske (Anykščių r.), Kazlų rūdoje, Miklusėnuose (Alytaus r.), Tryškiuose (Telšių r.), Tirkšliuose (Mažeikių r.), Tytuvėnuose, Vabalninke (Biržų r.), Vilkaviškyje, Žagarėje ir kitur.

Klientų poreikiams užtikrinti buvo padidintos ryšio galimybės Ariogaloje, Druskininkuose, Kaune, Kelmėje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Radviliškyje, Rokiškyje, Utenoje, Vilniuje.

2009 m. Telecentras pirmasis Lietuvoje įdiegė 4G mobiliojo ryšio technologiją Lietuvoje. Šiuo metu mobilusis 4G internetas „Mezon“ prieinamas apie 70 proc. Lietuvos gyventojų.

 

MEZON ATSTOVAS PRIENUOSE – UAB AIPEK (J. Basanavičiuas g.14, tel 8 319 60180)

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti