•  

     

     

     

Penktajame Prienų futbolo čempionato ture – netikėtas „Ąžuolo“ pralaimėjimas ir atkrintamųjų kovų dėl nugalėtojo vardo pradžia

IMGP3633

kvitrina.com

Spalio 1 d. Prienų stadione vyko baigiamasis reguliariojo Prienų futbolo čempionato turas, po kurio tapo aiškios ketvirtfinalio poros ir dvi komandos, kurios pateks tiesiai į pusfinalį.

Reikia pasakyti, jog gan netikėtai „Ąžuolo“ komanda patyrė skaudų pralaimėjimą nuo „Ringio“ (1:4). Balbieriškio komanda pirmoji pelnė įvartį (0:1), bet labai greitai „Ąžuolas“ rezultatą išlygino (1:1). Bet šiose rungtynėse fortūna apsigyveno „Ringio“ pusėje. Balbieriškio futbolininkai per vieną minutę pelnė du įvarčius (1:3), o vėliau įtvirtino pergalę dar vienu sėkmingu smūgiu (1:4).

„Kalniečių“ ir „Gelgaudiškio“ komandų rungtynes galima įvardinti lyg „Twin Peakso“ fenomenu. „Gelgaudiškis“ pirmavo 3:0, bet „Kalniečiai“ sugebėjo išgelbėti rungtynes ir pasiekti lygiąsias (4:4).

Lyderių dvikovoje tarp „Pozityvūs“ ir  „Stadiono“ komandų sirgaliai išvydo gerą trilerį. „Pozityvūs“, kaip ir pridera lyderiui, mušė įvarčius (3:0). „Stadiono“ futbolininkai padarė tikrą stebuklą ir sugebėjo išlyginti rezultatą (3:3). Visgi, „Pozityvūs“ įrodė savo jėgą ir laimėjo rungtynes rezultatu 4:3.

Po reguliarojo sezono pabaigos paaiškėjo, jog „Pozityvūs“ ir „Stadiono“ komandos iškart pateko į pusfinalį, o ketvirtfinalyje susitiks „Ąžuolas“ ir „Kalniečiai“ bei „Ringis“ ir „Gelgaudiškis“.

Po sezono išaiškėjo, jog daugiausiai įvarčių pelnė Elvinas Derevenko (10 įvarčių).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti