•  

     

     

     

     

Patrulių budrumo dėka atskleista vagystė

Birželio 27 d. 1.50 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliams įtarimą sukėlė automobilis „Peugeot 306“, nes jo užpakalinė dalis buvo nusėdusi. Sustabdžius minėtą automobilį ir apžiūrėjus saloną, užpakalinių sėdynių vietoje patruliai aptiko 14 metalinių lietaus nuotekų surinkimo grotelių, o priekyje, po keleivio kojomis – metalinį laužtuvą.

Automobilį vairavo kaunietis G. S., gimęs 1965 m., o keleivio vietoje sėdėjo K. S., gimęs 1987 m., gyv. Kaune. Pareigūnams pasiteiravus, iš kur atsirado grotelės, kauniečiai tiksliai negalėjo paaiškinti. Įtarus, kad grotelės gali būti vogtos, minėti asmenys buvo pristatyti į Prienų r. PK. Bendraujant su G. S., nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, o matuokliu jam nustatytas 1,26 promilės, o K. S. – 0,39 promilės girtumas.

Patruliai, nuvykę į Kauno gatvę, rado 14 surinkimo angų be grotelių, dar kelios buvo paimtos ir pažymėtos medžių šakomis. Pasirodo, jog vagišiai jau buvo pavogę 25 groteles iš Kauno, Revuonos, Tyliosios ir Stadiono gatvių, 11 iš jų jau buvo paslėpę.

Ko gero, ilgapirščiai būtų tęsę savo juodą darbą ir toliau, nes buvo dar daugiau tokių žymų šakomis, jei ne budrūs Prienų r. PK patruliai. Jų dėka nugvelbtos grotelės nespėjo „išvažiuoti“ į Kauną, jos grąžintos kelininkams. Abu kauniškiai sulaikyti.

G. S. automobilį vairavo būdamas neblaivus, teisės vairuoti transporto priemonę neturėjo, teisė vairuoti neįgyta, automobilis neįregistruotas nustatyta tvarka, neatlikta privalomoji jo techninė apžiūra, nedraustas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Už šiuos pažeidimus G. S. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Dėl vagystės Prienų r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prienų r. PK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti