Paskutinį birželio šeštadienį ir sekmadienį – nusikalstamų įvykių puokštė

policija

kvitrina.com

Birželio 28 d. apie 2 val. 10 min. Prienų rajone esančioje lauko pavėsinėje tarp neblaivių  sutuoktinių, gyvenančių Alytuje, įvyko konfliktas, kurio metu 1979 m. gimimo moteris (1,52 prom.) pagriebusi peilį dūrė 1972 m. gimimo vyrui (2,33 prom.) ir pataikė į kairės rankos sritį. Savo ruožtu vyras pradėjo smaugti moterį. Kas pirmasis pradėjo veiksmus, policijos suvestinėje nenurodoma. Sutuoktiniai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Birželio 27 d. apie 11 val. 10 min. 1991 m. gimimo blaivus Prienų rajono gyventojas vairuodamas motociklą be valstybinių ženklų ir neturėdamas tam teisės, sukdamas į kairėje kelio pusėje esantį keliuką, nesuvaldė motociklo ir parvirto. Eismo įvykio metu buvo sužalota 1999 m. gimimo prieniškė, kuri dėl kairės kojos lūžio paguldyta į ligoninę. Vairuotojas įvykio metu nenukentėjo.

Birželio 27 d. apie 18 val. 40 min. Prienų rajono savivaldybės teritorijoje sustabdytas automobilis, kurį vairavo rajono gyventojas. Patikrinimo metu nustatyta, jog 1992 m. gimimo vairuotojas neblaivus. Pirmuoju bandymu nustatytas 1,98 prom. girtumas, antruoju – 1,78 prom. 

Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti