Pasaulio sklandymo čempionate – aštuntoji Vlado Motūzos vieta

Gelbėkit vaikus

 

_IGP1076

kvitrina.com

Rugpjūčio 14 d. Pociūnuose (Prienų rajonas) buvo iškilmingai uždarytas Pasaulio sklandymo čempionatas standartinėje, klubinėje ir 20 m klasėse. 133 sklandytojai iš 29 šalių dvi savaites kovojo ne tik vieni su kitais, bet ir su gamta, kuri tikrai nebuvo itin maloninga.

Visgi, čempionato organizatoriai, pasak Tarptautinės žiuri prezidento Bobo Bickerso, dėl savo profesionalumo sugebėjo viską atlikti aukštame lygyje.

Iškilmingos varžybų uždarymo ceremonijos išvakarėse Pociūnuose buvo pastatytas dar vienas stogastulpis, kuris tapo pasibaigusio čempionato akcentu. Tradicija kiekvienam čempionatui statyti po stogastulpį prasidėjo 2001 metais. 34-ojo Pasaulio sklandymo čempionato stogastulpis, pasak šalyje žinomo tautodailininko Algimanto Sakalausko, gimė prieš savaitę ir šiuo metu jis atrado savo vietą Pociūnų stogastulpių parke.

_IGP0707

Apdovanojimo ceremonijos metu buvo pagerbtas tik vienas  lietuvis – Vladas Motūza, kuris standartinėje klasėje iškovojo 8 vietą.

Daugiausiai apdovanojimų 34-ajame Pasaulio sklandymo čempionate pelnė Prancūzijos pilotai, kurie tapo nugalėtojais komandinėje įskaitoje bei iškovojo 4 medalius asmeninėse varžybose (2 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos). Vokietijos sklandytojai liko antri, treti – Didžiosios Britanijos atstovai.

Nugalėtojais tapo Louis Bouderliquje (Prancūzija, standartinė klasė), Jan Rothhardt (Vokietija, klubinė klasė), Julien Duboc ir Laurent Aboulin (Prancūzija, 20 m klasė). Lietuvos atstovai komandinėje įskaitoje užėmė 13 vietą.

Lietuvos komandos rezultatai: Vladas Motūza (8 vieta, standartinė klasė), Romualdas Konteikis (32 vieta, standartinė klasė), Vytautas Rasimavičius (24 vieta, klubinė klasė), Linas Miežlaiškis (31 vieta, klubinė klasė), Viktoras Kukčikaitis, Darius Liaugaudas (15 vieta, 20 m klasė).

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti