• prienuspauda

   

   

   

   

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyrius apsisprendė – kandidatė į merus Loreta Jakinevičienė

IMGP7535-510x500Vacys Staknys

Spalio 25 d. „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Prienų skyrius partinėje konferencijoje išrinko kandidatą, kuris kovos dėl Prienų mero posto per savivaldos rinkimus.
Kaip ir buvo tikėtasi, dėl mero posto kovos Loreta Jakinevičienė.
Prienų skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog konferencijos buvo pateikta tik viena L. Jakinevičienės kandidatūra ir jai buvo pritarta. V. Kamblevičius į klausimą apie jo paties kandidatavimą į mero postą, atsakė, jog dirba Seime ir nenori klaidinti rinkėjus.

Taip pat skaitykite

13 komentarai

 1. Tam, kuris atsakinėja Prieniečiui

  Uf, kol prisikasiau iki galo, pamiršau kas pradžioj parašyta. Ne komentaras, o straipsnis lrytui:) Kuo susijusi „Rusijos korta“, „euro įvedimas“, „seksualinės mažumos“ su Saulutės lopšelio-darželio vedėjos pavaduotojos veikla vietinės politikos pievose? Ką reiškia ilgametis darbas švietimo srityje, aš suprantu, bet ką reiškia „tendencingas“? Tai griovė p. Loreta švietimą Prienų rajone ar kėlė?

  Atsakyti
 2. Atsakymas Prieniečiui

  Mielas Prienieti, norėčiau pastebėti, jog būtent Jūsų komentarai yra neparemti visiškai jokiais argumentais. Yra labai didelis skirtumas tarp dviejų sąvokų – „aš žinau“ ir „aš manau“.
  Pirma, Tvarkos ir teisingumo partijos Prienų skyrius yra vienas didžiausių ir aktyviausiai veikiančių. Galite pasidomėti statistiniais duomenimis, skyriaus veiklos ataskaita. Antra, didžiausias populistas čia esate Jūs. Naudojate visiškai niekam tikusią „Rusijos kortą“, kuri gali paveikti nebent tuos, kurių pačių sąžinė nėra rami šiuo klausimu. Džiugu bent tai, jog keičiasi kartos ir jau Lietuvos Nepriklausomybės aušroje gimusieji asmenys tik juokiasi iš tokių kalbų. Trečia, tikriausiai Jums nežinoma, jog yra tikrai nemažai euro įvedimo laukiančių ir juo besidžiaugiančių asmenų, taip pat kaip ir įvairių seksualinių mažumų rėmėjų, kiekvienas žmogus gali išsirinkti savo pažiūroms artimesnę politinę ideologiją. Ketvirta, labai aktyviai reiškiate savo tendencingą nuomonę prieš. Būtent tai puikiai parodo, jog niekuo nenusipelniusių nebūtų stengiamasi sumenkinti. Apie tuos „niekuo nenuveikusius“ spauda nieko ir nerašytų. Penkta, patarčiau Jums pasidomėti apie įvairių Prienų rajono savivaldybės tarybos narių priklausymą politinėms partijoms, jungimąsi į įvairias koalicijas. Tikiuosi tada geriau suprasite apie „lakstymą nuo kėdės prie kėdės“.
  Ypač juokingas Jūsų komentaras apie „visų galų meistrę“. Tikriausiai tendencingą ir ilgametį darbą švietimo srityje taip įvardijate…
  Ir galiausiai, vieša ir kartu graudi paslaptis apie tokio pobūdžio straipsnius skaitančius ir komentuojančius asmenis yra ta, jog tai daro tik tie, kurie vienokiu ar kitokiu būdu susiję su politika. Čia panašu į schemą: pats parašau, pats pakomentuoju ir po to dar atsakau į savo komentarą.
  Linkiu Jums sėkmės vykdant tendencingą tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimą.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti