•  

     

     

     

Pareigūnai ištiesė pagalbos ranką

 Kovo 14-ąją apie 1 valandą nakties, kai Prienuose apšviestos tik pagrindinės gatvės, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) patruliai vienoje iš gatvių pastebėjo senyvo amžiaus moterį. Tuo metu lauke tvyrojo 10 laipsnių žemiau nulio šaltukas. Moteris nemūvėjo pirštinių, o ir apranga atrodė skirta šiltesniam orui. Patruliams pasiteiravus, ar nereikalinga pagalba, 69-erių moteris paaiškino, kad pati gyvenanti Alytuje, o į Prienus atvyko aplankyti ligoninėje besigydančios draugės, tačiau pavėlavusi į autobusą. Nežinodama, kaip sugrįžti į namus, nusprendė ryto sulaukti vaikščiodama gatvėmis, ar kur laiptinėje prisiglausti.

Moterį, pristačius į Prienų r. PK, paaiškėjo, kad ji turinti tris sūnus ir dvi dukras, tačiau jie padėti negali, nes išvykę uždarbiauti svetur. Susisiekus su Prienų ligoninės priimamuoju ir paaiškinus situaciją, medikai, suprasdami keblią padėtį, sutiko alytiškę priimti nakčiai ir suteikė šiltą pastogę.

Dėkojame Prienų ligoninės kolektyvui, dirbusiam tą šaltą naktį, už suteiktą pagalbą. Džiaugiamės, kad bendromis pastangomis pavyko išvengti nelaimės.

Informaciją pateikė

Arūnas Malinauskas,

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti