Paprienės stadione – Lietuvos vaikų pirmenybių turas

Gegužės 10 d. Paprienės stadione vyko Lietuvos vaikų pirmenybių Kauno zonos I pogrupio IV turas, kuriame dalyvavo 7 komandos.

Prienų KKSC-2001 komanda žaidė su Kėdainių FK „Antara“ futbolininkais. Prieniškiai pirmoje pirmo kėlinio pusėje įmušė tris įvarčius ir pirmavo rezultatu 3:0. Bet antroje pusėje varžovai rezultatą išlygino (3:3).

Antrame kėlinyje G. Budriko auklėtiniai įmušė du įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 5:3. Antroje rungtynių pusėje KKSC-2001 vartus nuo įvarčių keletą kartų gelbėjo vartininkas V. Kazlauskas. Pasak trenerio G. Budriko, šiose rungtynėse gerai sužaidė gynėjai P. Damynas ir T. Karpuška. Prienų komandoje taip pat pasižymėjo L. Valukonis (3 įvarčiai), S. Kovalenko (1) ir A. Zagurskas (1).

Kitų rungtynių rezultatai

Kauno FM „Tauras II“ komanda 1:4 pralaimėjo Kėdainių FK „Antara“ futbolininkams, o Kauno FM „Tauras I“ komanda 4:2 įveikė Jonavos KKSC futbolininkus, kurie sutriuškino Kėdainių SM komandą (12:2). Kauno FM „Tauras I“ komanda iškovojo dar vieną pergalę. Ji rezultatu 5:1 įveikė Kauno rajono sporto mokyklos futbolininkus.