•  

     

     

     

Pakuonio bendruomenė ir Žolinės – lyg dvi giminingos sielos

Vidmantas Venclovas

Kasmet atvykęs į Pakuonyje švenčiamas Žolines jaučiu tęstinumą ir kaskart kažką naujo ir ypatingo. Atrodytų, lyg seniūnijų bendruomenės turi kažkokį paslaptingą idėjų maišelį. Štai, šiemet Pakuonio bendruomenės parke taip pažįstama šventė vėl nustebino. Žolynų ir jų kompozicijų kūrėjai, kurie jau tapo šios šventės sielomis, vėl nustebino savo išradingumu, spalvine gama ir paprastumu.

Šiais metais organizatoriai atsisakė stalų, apkrautų maistu, bet užtat gatvių atstovai buvo ne tik pasiruošę, bet ir vaišino savo gamintais patiekalais visus šventės svečius. Kiekvienas galėjo rasti sau patinkantį valgį: palepinti gomurį sriubomis, tortais, Seimo nario ir mero padovanotais šakočiais.

Šventės akcentu tapo spalvingi skėčiai ir pavertė miestelį skėčių karalyste. Net žaidimai buvo sugalvoti, naudojant skėčius. O svarbiausia. Šventė – tai galimybė pabendrauti su kaimynais, pažįstamais. Ir dar Pakuonio šventės perliukai visada buvo vietinių meno kolektyvų pasirodymai. Taip buvo ir šiemet.

IMGP2124

Gera būti savu savame krašte. Gal todėl Pakuonyje visada pagerbiamos per metus vaikų susilaukusios šeimos ir seniūnijos ilgaamžiai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti