•  

     

     

     

Pagerbti populiariausi dešimtmečio sportininkai ir treneriai

Paskutinę rugsėjo dieną „Krašto Vitrinos“ jubiliejiniame renginyje buvo pagerbti apklausos būdu (apklausa vyko naujienų portale kvitrina.com) ir komisijos išrinkti populiariausi dešimtmečio sportininkai ir treneriai.

Naujienų portalo kvitrina.com lankytojai ir „Krašto Vitrinos“ pakviesti sporto ekspertai nutarė, jog dešimtmečio (2002-2012 m.) populiariausių trenerių vardo verti Virginijus Šeškus (krepšinis), Audronis Deltuva (orientavimosi sportas), Vitas Rymantas Sidaravičius (badmintonas), Kęstas Joneliūnas (futbolas) ir Jonas Juozaitis (sportinis ėjimas). Visi jie buvo apdovanoti Aušros Deltuvienės sukurtais prizais ir „Krašto Vitrinos“ diplomais.

Populiariausiais dešimtmečio sportininkais pagal apklausos rezultatus ir komisijos vertinimą išrinkti Rolandas Maščinskas (irklavimas), Marius Žiūkas (ėjimas), Vytautas Beliūnas (orientavimosi sportas), Vidas Blekaitis (galiūnų sportas) ir Sonata Milušauskaitė (ėjimas).

Sportininkai taip pat buvo apdovanoti A. Deltuvienės sukurtais prizais ir „Krašto Vitrinos“ padėkomis.

Padėkomis, „Krašto Vitrinos“ marškinėliais ir sanatorijos „Versmė“ prizais buvo apdovanoti kvitrina.com portale daugiausiai skaitytojų balsų surinkę jaunieji badmintonininkai Mantas Šatrauskas ir Greta Trakymaitė.

Sportininkams ir treneriams prizus įteikė „Krašto Vitrinos“ dešimtmečio fondo rėmėjai: J. Palionio labdaros ir paramos fondas, „Doleta“, „Taneta“, ūkininkas A. Vaicekauskas, „Karališkoji rezidencija“ ir sanatorija „Versmė“.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti