Paaiškėjo rajono pirmenybių finalo dalyviai

Gelbėkit vaikus

Kovo 25 d. paaiškėjo ir antrasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio rajono pirmenybių finalo dalyvis. Juo tapo „Stadiono“ komanda, kuri pusfinalyje 86:72 (26:21,12:21, 26:15, 22:15) įveikė „Paprūdžių“ krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Stadiono“ krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinio įgijo 5 taškų skirtumą (26:21). Tiesa, antrajame kėlinyje jų pranašumas ištirpo ir po dviejų kėlinių jau pirmavo „Paprūdžių“ komanda (38:42). Po didžiosios pertraukos žaidimo eigą kontroliavo „Stadiono“ komanda, kuri laimėjo trečiąjį kėlinį 11 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 7 taškų persvarą (64:57). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Stadiono“ vyrukai padidino savo persvarą iki 15 taškų (80:65), o rungtynes laimėjo rezultatu 86:72 ir pateko į pirmenybių finalą, kuriame susitiks su Stakliškių komanda.
Primename, jog Stakliškių krepšininkai tik ketvirtajame kėlinyje palaužė Naujosios Ūtos komandą, kuri po trijų kėlinių vis dar pirmavo (58:59). Bet sustabdyti įsibėgėjusią po prastai sužaisto pirmojo kėlinio (14:24) Stakliškių komandą N. Ūtos krepšininkai nesugebėjo ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 85:74.
Mažajame finale susitiks N. Ūtos ir „Paprūdžių“ komandos, o dėl nugalėtojų vardo varžysis „Stadiono“ ir Stakliškių krepšininkai.