Paaiškėjo Birštono seniūnijos žaidynių nugalėtojai

Gelbėkit vaikus

IMGP3327Rugpjūčio 8 d. Birštono seniūnijos universaliajame aikštyne vykusiose seniūnijos sporto žaidynėse buvo taip karšta, jog gamta nutarė atvėsinti dalyvius lietučiu.

Tačiau gamtos išdaigos neišgąsdino nei tinklininkų, nei futbolininkų.

Kol žaidynes pradėję krepšininkai liejo prakaitą aikštyne, šachmatininkai ir šaškininkai seniūnijos salėje aiškinosi, kas iš jų stipriausias.

Šiose rungtyse ir šį kartą buvo nepralenkiami favoritai Danutė Urbanavičiūtė ir Rimutis Mardosas, kurie iškovojo pirmąsias vietas ir šaškių, ir šachmatų turnyruose.

O aikštelėje šalia aikštyno rankos taiklumą miklino smiginio mėgėjai.

Šioje rungtyje vyrų grupėje nugalėjo Ramūnas Mulerčikas, o moterų – Birutė Vokietaitienė. Tiesa, pastaroji, kaip tikra profesionalė, bandymų metu neatskleidė savo ketinimų ir nei viena jos mesta strėlytė nepasiekė tikslo, tačiau vėliau parodė absoliučiai geresnį rezultatą.

O tuo metu savo turnyrą dvejose amžiaus grupėse baigė ir krepšininkai. Grupėje iki 20 metų keturių komandų turnyre triumfavo „Pieno dešrelių“ trijulė (Nerijus Dusevičius, Ramūnas Šleinys, Gediminas Paulauskas). Grupėje virš 20 metų geriausiai pasirodė „Plūgai“ (Dovydas Drazdauskas, Mindaugas Knyšius, Dovydas Peldžius).

Po krepšininkų darbo ėmėsi tinklininkai, kurie kovojo ne tik tarpusavyje, bet ir su lietumi.

Ir šiame šou neprilygstama buvo „Komanda“ (Dainius Seniūnas, Karolis Vabuolis, Tadas Miliūnas).

Panašiomis sąlygomis reikėjo rungtyniauti ir futbolininkams. Geriausiai visas kliūtis įveikė „Vietinių“ komandos futbolininkai (Evaldas Daukševičius, Evaldas Petkevičius, Karolis Zdanavičius, Edvinas Vabuolis, Gediminas Stankevičius, Agnius Rukas, Ignas Kazlauskas).

Reikia pastebėti, jog seniūnijos žaidynės Birštono seniūnijoje įgyja vis didesnį populiarumą. Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog universaliojo aikštyno įrengimas sudarė geresnes sąlygas sportuoti ne tik jaunimui. Pasak jo, smagu stebėti, kai vakarais aikštyne verda sportinės aistros.

Povilas Reibutis

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti