Opozicinė frakcija „Demokratijos sargyboje“ dėl savo teisės dalyvauti Birštono gyvenime kovos ir raštu

DSC_4822

Vacys Staknys

Birštono savivaldybės Tarybos opozicinė frakcija „Demokratijos sargyboje“ vietinei žiniasklaidai surengtoje spaudos konferencijoje akcentavo, jog valdančioji dauguma „nubalsavo“ jau antrąjį frakcijos pateiktą projektą, kuris pagerintų visuomenės informavimą, o prieš tai tokį, kuris sumažintų Savivaldybės administracijos išlaidas.
Taip pat buvo pažymėta, jog pasiūlymai žodžiu pradingsta politikų ir valdininkų kabinetuose. Pasak Tarybos narės Valės Petkevičienės, toks valdančiųjų elgesys reikalauja naujų metodų parodyti krašto žmonėms, jog ne tik valdančioji opozicija, bet ir opozicijai priklausantys Tarybos nariai dirba kurorto naudai. Vienas tokių – rašyti paklausimus su pasiūlymais raštu.

Frakcija „Demokratijos sargyboje“ priminė, jog būtina tinkamai įamžinti buvusio ilgamečio mero A. S. Zenkevičiaus vardą, nes pavadintoje jo vardu Nemuno krantinėje ženklų apie tai sudėtinga rasti.
Frakcija taip pat siūlo, kad prie apleistų ir netvarkomų pastatų, kurie priklauso privatiems asmenims, būtų pakabintos lentelės su užrašu „Privati nuosavybė“, o labiausiai turistų lankomose vietose įrengti vandens fontanėlius.

Buvo pastebėta, jog kurorte trūksta įrengtų teritorijų, skirtų augintinių išvedžiojimui. Opozicinė frakcija yra sunerimusi dėl nesaugaus eismo „Naujajame Birštone“ (buvusi Birštono vienkiemio teritorija), ties UAB „Ernas“ parduotuve, ir norėtų, kad žiemos metu kurorte veiktų čiuožykla.
Į savo pasiūlymus frakcija norėtų atsakymus gauti raštu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti