•  

     

     

     

Nustatyta per 40 saugos diržų naudojimo tvarkos pažeidimų

Praėjusią savaitę, lapkričio 12-18 dienomis, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos pareigūnai vykdė prevencines priemones, skirtas transporto priemonių vairuotojų ir keleivių saugos diržų, vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimo kontrolei užtikrinti.

Per savaitę išaiškinta 42 vairuotojų ir 1 keleivių saugos diržų nenaudojimo pažeidimas. Per savaitę nustatyta ir 162 eismo dalyvių padaryti kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Daugiausia saugos diržų taisyklių pažeidimų atskleista Alytaus miesto ir rajono savivaldybėse – 26. Varėnos rajono savivaldybėje 7 vairuotojai ir 1 keleivis važiavo be saugos diržų, Druskininkų savivaldybėje – 5 vairuotojai, Prienų – 4. Lazdijų ir Birštono teisėsaugininkai saugos diržų nenaudojimo atvejų nenustatė.

Atsižvelgiant į tai, kad suaugusieji ne visada tinkamai pasirūpinama vaikų saugumu juos veždami automobiliuose, o vairuotojai ir keleiviai dažnai pamiršta užsisegti saugos diržus, ir ateityje pareigūnai dirbs sustiprintai.

Alytaus apskrities VPK informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti