•  

     

     

     

     

Nugalėtoja tapo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Prienų skyriaus komanda

Picture 004

Liepos 27 dieną Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai rinkosi į vasaros sąskrydį Lazdijų rajone. Šiais metais sąskrydis vyko įspūdingoje vietoje prie Dusios ežero, šalia gražios Koplyčios. Didžiulėje pievoje, ežero pakrantėje įsikūrė į šventę atvykę Sąjungos skyriai ir renginio svečiai.

Iškėlus Sąjungos vėliavą ir sugiedojus Tautišką giesmę, sąskrydžio dalyvius maloniai pasveikino LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Jis pažymėjo pagrindinius uždavinius ir Sąjungos siekius, susijusius su artėjančiais rinkimais. Pabrėžė, kad svarbiausia yra konkretūs darbai, kuriuos darome kiekvieną dieną, siekdami savo programoje užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo. Perdavė nuoširdžius linkėjimus ir sveikinimus sąskrydžio dalyviams nuo LR Seimo narės Rimos Baškienės, kuri negalėjo atvykti dėl sveikatos problemų. Pasak pirmininko, nors valstiečiai ir žalieji parlamente turi tik vieną atstovę, tačiau jos aktyvus darbas ryškiai matomas. R. Baškienė, bendradarbiaudama su partijos aktyvu bei partijoje veikiančiais komitetais, inicijavo ne vieną įstatymų pataisą, organizavo keletą konferencijų aktualiomis socialinėmis bei kultūrinėmis temomis.

R. Karbauskis, kaip mecenatas, pristatė projektą „Išsaugokime vyrus“, kuris yra tęstinis, pradėtas jau prieš du metus, tačiau patirtis parodė, kad yra labai reikalingas ypač kaimo vietovių žmonėms, vykdant prostatos vėžio bei kitų galimų susirgimų prevenciją. Mobili kraujo tyrimų laboratorija nuo rudens aktyviai tęs darbą Lietuvos rajonuose.

Kitas ne mažiau svarbus kultūrinis projektas yra kartu su Andriumi Mamontovu sukurtas labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Projekto tikslas – reikšmingiausiais lietuvių vaikų literatūros kūriniais atnaujinti visų tipų vaikų bibliotekų fondus, aktyvinti ir skatinti jaunesniojo amžiaus vaikų domėjimąsi literatūra, norą skaityti, skatinti rašytojus, poetus, dailininkus kurti knygas vaikams.

Kaip ir kiekvienais metais sąskrydžio dalyviai išmėgino jėgas sportinėse rungtyse. Susumavus rezultatus nugalėtoja buvo paskelbta Prienų rajono skyriaus komanda. Visų rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti LVŽS sąskrydžio medaliais bei simbolinėmis dovanomis, o skyriai-prizininkai – diplomais ir taurėmis.

Patys ištvermingiausi dar ilgai vakarojo prie laužo, dalinosi įspūdžiais, grožėjosi puikia gamta ir leido sau atsipūsti bei pasisemti stiprybės ir ramybės po šimtamečiais ąžuolais…

LVŽS Prienų skyriaus informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti