•  

     

     

     

Nori smagiai pailsėti ir paragauti tikros kavos? Laikas užsukti į viešąją erdvę prie tvenkinio Stadiono mikrorajone 

IMG_1893 (1)

Vidmantas Venclovas

Šiandien Joninės. Laisvadienis. Jei nesuplanavote kur nors vykti, tai turiu gerą pasiūlymą. Yra gera proga aplankyti Prienuose viešąją erdvę prie tvenkinio. Tai išskirtinė vieta Prienuose, kuri patenkins visų norus. Čia galima tiesiog pasigrožėti aplinka, pasportuoti arba paskirti pasimatymą mylimam žmogui, draugui prie lauko kavinukės.

Pasakysiu tiesiai, pamatęs viešojoje erdvėje įsikūrusią lauko kavinukę apsidžiaugiau, o užsakęs kavos buvau dar kartą nustebintas. Kava buvo nuostabi. Šalia kavinukės galima prisėsti prie čia pat esančių staliukų ir džiaugtis kavos aromatu ir aplinka.

Kavinukėje dirbantis Dominykas yra įgudęs barista ir jo pagaminta kava lyg turi sielą. Kavos rūšių daug, o dar kokteiliai, ledai.

IMG_1898

Erdvė jums patiks, nes jinai nuostabi, suteikia laisvumo pojūtį. Erdvės takeliais  atsidursit apžvalgos aikštelėje, nukeliausit iki Nemuno ir pasivaikščiosit Lietuvos upių tėvo pakrante.

O tie, kas mėgsta aktyvų poilsį, galės žaisti krepšinį, paplūdimio tinklinį, apsilankyti treniruoklių aikštelėje. Vaikams paruošta įdomi judėjimo aikštelė. O jei norėsite tiesiog pasėdėti ir paskaityti knygą, jūsų laukia daug suoliukų.

Bet išeidami būtinai paskanaukit tikros kavos. Dominykas pasiruošęs pradžiuginti.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti