•  

   

   

   

   

Nijolė Dirginčienė: „Sveikinu partijos pirmininko sprendimą, bet jis galėjo būti priimtas ir anksčiau“

Vacys Staknys

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas neatlaikė partijos bičiulių spaudimo ir nusprendė atsistatydinti iš pirmininko posto. Nors vakar LSDP tarybos posėdžio metu į raginimus palikti postą G. Paluckas nereagavo, šiandien nutarė pasitraukti.

nijole

LSDP Birštono skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė, paklausta apie G. Palucko atsistatydinimą, iš karto pasakė, jog sveikina tokį jo žingsnį. Bet pridūrė, jog tai jis turėjo padaryti iš karto po rinkimų, o ne laukti trijų mėnesių. Keista, jog partijos vadovybė iš karto po rinkimų nepadarė jų rezultatų analizės, nes jie buvo labai prasti. Ketveri metai nuėjo perniek, o populiarumas tik mažėjo. Buvo daug diskusijų, kurios vedė į niekur. G. Paluckas gavo „blanš kortą“, bet nesugebėjo ja pasinaudoti. Buvo padarytos klaidos, kurios ir lėmė tokius rezultatus.

Pasak N. Dirginčienės, ji palaikytų Juozo Oleko kandidatūrą į partijos pirmininkus. Gali būti ir kiti variantai, bet partijai reikia ryžtingų sprendimų.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Virginija

  Mere, būtina kuo skubiau atrakinti autobusų stotį, nes autobusų tenka laukti parduotuvėje, tačiau netrukus ateisime laukti į savivaldybę, jei ir ten užrakinta – sėdėsime ant laiptų!..

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti