•  

     

     

     

Netradicinė pamoka „Pasakos – nepasakos“

Balbieriškio miestelio bibliotekos garsiniai knygų skaitymai su Balbieriškio pagrindinės mokyklos pradinukais jau tapo tradicija, nes mažieji skaitytojai su mokytojomis mielai dalyvauja įvairiuose renginiuose, garsiai ir raiškiai skaito knygų ištraukas.

Gegužės 25 dieną rašytojui V. V. Landsbergiui sukanka 55 metai, todėl minint jo jubiliejų mokyklos kiemelyje vyko netradicinė integruota pamoka-garsiniai skaitymai „Pasakos – nepasakos“ su trečios klasės mokiniais, mokytoja Aldona Krilavičiene ir Balbieriškio miestelio bibliotekininkėmis Edita ir Angele.

Iš rašytojo knygų vaikai išsirinko sau patinkančią ir paskaitė ištrauką, supažindino su pasakos veikėjais. Džiaugiamės, kad į renginį mažiausius skaitytojus subūrė knyga, o svarbiausia tai, kad ateityje tai padės jiems tapti puikiais skaitytojais, nes knygos padeda vaikams susiformuoti vertybes, perprasti tam tikras žmonių bendravimo taisykles, suvokti pasaulį ir save. Kiekvienas vaikas turi jam pritaikytas pasakų pasaulio duris.

Manome, kad skaitymas turėtų būti vertinamas kaip malonumą teikianti veikla, kaip linksmų istorijų ir naudingos bei įdomios informacijos šaltinis.
Balbieriškio miestelio bibliotekos bibliotekininkė Edita Marcinkevičienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti