• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Net 14 Birštono apgyvendinimo įstaigų kviečia nemokamai ilsėtis medikus

birstonas-kurortas 4

Birštone veikiančios įstaigos kviečia medikus pailsėti ir pasinaudoti galimybe ilsėtis nemokamai. Kurorte veikiančios įstaigos jungiasi prie iniciatyvos „Atostogos medikams“ ir kviečia rudenį atgauti jėgas Birštono kurorte.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia, kad nuo rugsėjo 1 d. medikai galės nemokamai ilsėtis 14 Birštono kurorto apgyvendinimo įstaigų. Registracijos formą užpildžiusias įmones galima rasti adresu: www.atostogosmedikams.lt, o pasinaudoti valstybės skiriama 200 eurų kompensacija turizmo paslaugoms gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai ir akušeriai galės tris mėnesius, rugsėjo 1 – lapkričio 30 dienomis.

„Visus medikus kviečiame rudenį pasitikti tyro oro ir mineralų pripildytame Birštono kurorte, kuris žavi atvykstančiuosius visais metų laikais. Kurorto lankytojus čia vilioja puiki miesto infrastruktūra bei nemokami, po atviru dangumi esantys lankytini objektai: vandens garinimo bokštas „Druskupis“, centrinis kurorto parkas, „Kneipo“ sodo sveikatinantys takeliai, fontanai. Vasara nenumaldomai artėja link pabaigos, todėl kviečiame pasitikti rudenį suplanavus sveikatinančias, SPA procedūras ar tiesiog pasisemti energijos iš kurorto gamtos, mėgaujantis dviračių takais, pasivaikščiojimu Nemuno krantine, ar Žvėrinčiaus mišku“, – teigia Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė. 

Norint pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi kreiptis į vieną pasirinktą turizmo paslaugų teikėją ir pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.

Medicinos atstovai gali rinktis ir brangesnę nei 200 eurų paslaugą, tuomet likusią sumos dalį gavėjas padengia asmeninėmis lėšomis. Paslauga pasinaudoti galima tik vieną kartą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti