Nepilnos sudėties žaidę „Pozityvūs“ futbolininkai rimtai pasipriešino  „Nemuno“ komandai

IMGP2294

Rugsėjo 18 d. Prienuose KAFF III lygoje buvo žaidžiamas krašto derbis tarp Veiverių „Pozityvūs“ ir Prienų-Birštono „Nemunas“ komandų. Lygos lyderis „Nemunas“ nuo pat rungtynių pradžios gavo „sėkmės kortą“, nes „Pozityvūs“ žaidimą pradėjo dešimtyje. Bet ir toks pranašumas Prienų-Birštono komandai nepadėjo pelnyti įvarčio pirmajame kėlinyje. Antrojo kėlinio pradžioje Veiverių komanda po susidūrimo prie savo baudos aikštelės prarado dar vieną žaidėją ir „Pozityvūs“ futbolininkai liko devyniese.

Ir net tada rezultatas ilgą laiką liko „sausas“. Visgi, „Nemuno“ komandos puolėjui Mantui Karčiauskui 73 min. pavyko nuginkluoti „Pozityvūs“ vartininką (0:1). Veiverių komandai pavykdavo pavojingai kontratakuoti ir viena tokia kontrataka 83 min. baigėsi tiksliu Elvino Derevenko smūgiu (1:1). Bet „Nemunas“ rungtynių pabaigoje sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį (Deividas Stradalovas) ir laimėti rungtynes.

Nemunas“ toliau išlieka čempionato lyderiu (28 taškai), o „Pozityvūs“ su 18 taškų užima trečiąją poziciją.