• prienuspauda

   

   

   

   

Naujienos iš partijos štabų

Vasario 4 d. į posėdį susirinkusi LSDP Prienų skyriaus taryba, pasak skyriaus pirmininko Alvydo Vaicekausko, nutarė, jog ataskaitinė skyriaus konferencija vyks kovo 22 dieną. Prieš tai susirinkimai turi įvykti visose grupėse.  Taip pat nutarta, jog socialdemokratai ir šiemet sveikins rajono moteris su Kovo 8-ąja, ir bus pagerbtos nominantės, kurių kandidatūras galės siūlyti ir rajono gyventojai.

Darbo partijos Prienų skyrius visus kviečia sekmadienį kartu švęsti Užgavėnių šventę, kuri vyks nuo 11 val. Prienuose prie estrados, tiksliau, toje vietoje, kur kadaise buvo dainų ir šokių estrada. Žada, jog bus linksma. Tiesa, „vaišės, malkos, šašlykinės, rogutės ir kita – suneštinai“.

TS-LKD Prienų skyriaus taryba priėmė sprendimą įpareigoti Tarybos narę Ritą Keturakienę pereiti į opoziciją ir prisijungti prie Juozo Krikštolaičio.

Įdomu, ar nesulauksime dar vieno konservatoriško nepaklusnumo atvejo?

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. Juozas

  Gerbiamieji ,kodel jus manote,kad Rita gali tapti pirmininke/ ,tai kodel pirmininko pavaduotojais buvo isrinkti Ivanauskiene ir Martinkus,o ne Keturakiene.Partijoje ji pasislepus po lapu ,ta rodo jos elgesys taryboje,ji eina su ismestu is partijos Sakalaviciumi.Ateityje gali atsitikti taip ,kad ji gali tapti Tautininku sajungos nare.

  Atsakyti
 2. nu jo

  taigi vieną kartą jau rinko Keturakienę pirmininke, bet kad balsų negavo.Va tau ir partiečių palaikymas. O kad drausmės partijoj trūksta, tai faktas. Nors dabar visose partijose keisti dalykai darosi. Ir jeigu dar tikite, kad jie čia dėl mūsų visų gerovės į valdžią veržiasi, tai vis dar esate naivūs.

  Atsakyti
 3. nemunas

  Cirkas prasideda, idomu kas ji uzsako.Laikas Ritai i pirmininkes, Palionis jau savo kadencija atbuvo,nepakliuvo i savivalda pats galetu atsistatyti,koks jis lyderis,kaip gali zmogus nesuprasti ,partieciai juk Rita palaiko ir ja isrinks i pirmininkes.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti