• Baneris_Krasto vitrina_LVSO_Birstonas_560x200 296657364_382998993969636_6489097942510782124_n

    pakuonis 2 297981763_370970971874058_4705085299905204821_n 2

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2021 11 29–12 06 d. d.

IMGP7757

Šią savaitę įvyks Saulės užtemimas. Viename taške Saulė ir Mėnulis atsidurs šeštadienį ir tai įvyks laipsnyje, kuris labai svarbus JAV horoskope. Būtų neraminantis ženklas, bet užtemimas bus matomas daugiausia Antarktidoje, todėl ir svarbiausias jis bus jos pingvinams. Visgi, gali būti, kad dvasiškai arba emociškai nestabilūs asmenys savaitės pabaigoje gali būti dar nestabilesni. Kadangi Mėnulis artėja prie savo delčios, kuri įvyks kartu su užtemimu, ši savaitė kartu su dylančiu nakties šviesuliu palanki svarbesnius asmeninius reikalus užbaigti, o naujus pradėti bus geriau jau kitą savaitę – bus sklandesni.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus šią savaitę bus Šaulyje, greta Saulės, gerokai apsvilęs jos spinduliuose, todėl veiklos skatinti tikrai neskubės, padės eiliniams, gerai žinomiems, įprastiems darbams.

Marsas vis dar keliauja Skorpiono ženklu, bus veiklus, gyvybingas, bet ir kerštingas, todėl šunybių prikrėsti vis dar gali. Savaitės pabaigoje pradės stiprėti įtampa tarp jo ir Jupiterio, tačiau tikrasis konfliktas tarp jų įvyks ne šią, o jau kitą savaitę. Venera keliauja Ožiaragio ženklu, bus temperamentinga kaip ledkalnis, todėl didelio įkvėpimo švęsti ar kurti tikrai nespinduliuos.

Avinas. Darbe darbų ne per daugiausia, tačiau gali būti smagių, malonių smulkmenų ar aplinkybių. Sėkmė lydės tuos, kurių profesija susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Tęsiasi palankus metas kelionėms, pirmiausia dalykinėms, taip pat dalykiniams ryšiams su užsieniu palaikyti.

Jautis. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti įtempti – pirmiausia dėl anos pusės ekspansyvaus reiklumo. Bus nesunku įsivelti į kovas dėl teisybės, teisingumo – kažkas aiškiai gaus į kailį. Tęsiasi palankus metas smagiai kelionei – pavyktų puikiai pailsėti.

Dvyniai. Bus svarbūs asmeniniai, dalykiniai ryšiai: galimi svarbūs susitikimai, naudingi pasiūlymai, tačiau juos gali būti sunkoka išgirsti dėl jūsų pačių būsenos, galbūt abejonių. Palankus metas aktyviai rūpintis sveikatos reikalais, savo sveikatingumu.

Vėžys. Dabar gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kuriuos reikės nuosekliai ir pareigingai sutvarkyti. Taip pat bus smagių pramogų – gali būti, kad jos vers kaip reikiant pajudėti. Maloniai džiuginti žada asmeniniai santykiai, kuriuos puoselėti metas labai geras.

Liūtas. Darbe darbų ne per daugiausia, tad liks laiko kitiems dalykams. Puikus metas rūpintis savo sveikata, sveikatingumu, taip pat tęsiasi palankus laikas sunkiems, svarbiems darbams, pertvarkymams namie. O svarbiausia – dabar yra puikus laikas metų pabaigos linksmybėms – jų bus daug.

Mergelė. Dėmesys kryps namų, šeimos reikalų link – atrodo, čia tikrai bus ką veikti ir dėl ko pasikalbėti, galbūt pasitarti su namiškiais. Būsite labai judrūs, galimos trumpos kelionės, išvykos. Bus daug progų smagiai pasilinksminti. Įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.

Svarstyklės. Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite visokiausiomis temomis, bet pirmiausia dalykinėmis – atrodo, bus daug susitikimų, naudingų pokalbių. Palankus metas mokytis, studijuoti. Taip pat dabar geras laikas rūpintis būsto grožiu bei patogumu. Tikėtina, kad visai neblogai atrodys ir piniginiai reikalai.

Skorpionas. Būsite energingi, veiklūs, prie tikslo žengsite tiesiai, daug nesidairydami. Fizinė būklė bus puiki, todėl tai labai sėkmingas laikas sportuojantiems. Labai sėkmingai, išradingai tvarkysite ir piniginius reikalus, todėl tikėtina ir apčiuopiama nauda. Daug džiaugsmo suteiks bendravimas su draugais.

Šaulys. Būsite labai energingi, veiklūs, labai mikliai ir išradingai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar bus nemažai. Atrodo, teks nemažai judėti ir nemažai bendrauti įvairiausiomis temomis. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija. Atrodo, sėkmės galima tikėtis ir ieškant piniginės naudos.

Ožiaragis. Būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais – jų dabar kaip tik bus daugiau nei visuomet. Ypatinga sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Nebus keista, jeigu priežastį atsiskleisti ras, turės ir jausmai.

Vandenis. Tikėtina, darbe vyraus jau įprasti, gerai žinomi darbai, bet reikės viską daryti greitai ir tiksliai. Daug džiaugsmo, o galbūt ir naudos suteiks artimi draugai – bus susitikimų, pokalbių, galbūt ir smagios bendros veiklos. Apdairumas pravers renkantis pramogas.

Žuvys. Nemažai veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, kai kada reikės parodyti savo kūrybiškumą, todėl ir bus įdomu, ir nepervargsite. Daug smagaus bendravimo, bendros veiklos gali pasiūlyti artimi draugai, bendraminčiai. Iš kelionių jau patogiau grįžti nei į jas vykti.

Naglis Šulija

Taip pat skaitykite