N. Ūtos krepšininkams – rajono krepšinio pirmenybių bronza

N. Ūtos komanda iškovojo rajono krepšinio pirmenybių bronzą

Kovo 26 d. Prienų KKSC salėje vyko finalinis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių etapas. Mažajame finale susitiko N. Ūtos ir „Savivaldybės“ komandos.

Primename, jog praeitų metų pirmenybių prizininkai N. Ūtos krepšininkai pusfinalyje vienu tašku pralaimėjo Stakliškių komandai ir prarado teisę kovoti dėl aukso.

Rungtynės dėl bronzos tikrai pavyko.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Jį vienu tašku laimėjo „Savivaldybės“ vyrukai (22:23). Antrajame kėlinyje N. Ūtos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo 7 taškų persvarą (41:34). Bet „Savivaldybės“ komanda nesiruošė ramiai laukti pralaimėjimo ir trečiajame kėlinyje panaikino turėtą deficitą (49:49).

Visgi, ketvirtajame kėlinyje N. Ūtos komanda sugebėjo galutinai perimti žaidimo gijas į savo rankas ir iškovojo pergalę rezultatu 69:54 (22:23, 19:11, 8:15, 15:5). Pergalė garantavo trečiąją vietą pirmenybėse ir bronzos apdovanojimus.