•  

     

     

     

     

Motinos diena Birštono vienkiemyje

Viena gražiausių pavasario švenčių – gegužės mėnesio pirmąjį sekmadienį švenčiama Motinos diena. Nebe pirmus metus Birštono vienkiemio bendruomenė pakviečia mamas į joms skirtą koncertą.

Tęsdama šią tradiciją bendruomenė vėl pakvietė visas mamas pabūti kartu ir dovanojo joms šventę, kurioje skambėjo sveikinimai, mažųjų skaitomos eilės mamai. Taip pat pačias gražiausias dainas mamoms skyrė Justina ir Melda bei Birštono vienkiemio vyrų ir moterų vokaliniai ansambliai. Linksma muzika ir dainomis mamoms nuotaiką kėlė Nemajūnų bendruomenės ansamblis.

 

Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės ir administracijos direktoriaus Valentino Vinco Revucko vardu mamas šios gražios šventės proga pasveikino vicemeras Vytas Kederys.

Jau trečius metus iš eilės savivaldybės merė teikia padėką daugiavaikei motinai, bendruomenės narei, gerai išauginusiai ir išauklėjusiai savo vaikus. Šiais metais merės padėka įteikta Ramutei Vinkšnienei, išauginusiai šešis vaikus ir dalyvaujančiai bendruomenės veikloje.

Dėkojame nuostabių piešinių autorei Vilijai Čiapaitei už surengtą autorinę paveikslų parodą, kuri papuošė ir praskaidrino nuotaiką bendruomenės mamytėms. Vilijos pieštos gėlės tarsi gyvos traukė žvilgsnius, glostė akis ir širdis, linkėdamos nuostabių akimirkų, džiaugsmo, grožio dienų mamoms ir jų vaikams. Mamos laimingos tuomet, kai laimingi jų vaikai.

Taigi, su švente, mielosios, sveikatos ir stiprybės jums.

 

Birutė Magdelena Vokietaitienė

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti