Moterų klubo verdiktas: „Tik Danutė!“

img_3533

Kovo 5 dieną LSDMS Prienų skyriaus Moterų klubas svetingoje Prienų J. Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje susibūrė į ataskaitinį rinkiminį susirinkimą. Praėjo jau dveji metai, kai klubui vadovauja Danutė Mozūrienė, tad atėjo laikas pirmininkei pateikti nuveiktų darbų ataskaitą, o klubo narėms – nuspręsti, kas joms toliau vadovaus.

Į šį svarbų susirinkimą atvyko ir svečių – LSDP Kauno miesto skyriaus pirmininkė, Seimo narė Orinta Leiputė, Seimo narys Andrius Palionis ir jo padėjėjas Arūnas Vaidogas bei LSDP Prienų skyriaus vadovas Alvydas Vaicekauskas. Sveikindami moteris Tarptautinės moters dienos proga, svečiai palinkėjo joms ir toliau taip aktyviai ir prasmingai veikti, daugiau šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.

Dvejų metų klubo ataskaitoje, parengtoje D. Mozūrienės, atsispindėjo išties įvairiapusė ir naudinga tiek pačioms moterims, tiek visuomenei veikla: dalyvavimas kultūriniuose, edukaciniuose renginiuose, akcijose, sąskrydžiuose. Be to, moterys vyko į ekskursijas, pažintines keliones, mokėsi ir mokė kitus. Didelis dėmesys buvo skirtas labdaringai veiklai – klubas inicijavo akcijas „Padovanok perskaitytą knygą“ ir „Pasidalink šiluma“. Suneštos knygos padovanotos Prienų ligoninės vidaus ligų skyriui, o dailios kojinės šildo globos namų gyventojų – vaikų ir senelių – kojas. Be to, Pagyvenusiųjų dienos proga moterys apdalino senjorus rankų darbo atvirukais, pasveikino juos, sušildydami jų širdis dėmesiu ir maloniais žodžiais.

Moterų klubas – atviras visoms veiklos norinčioms moterims, ne tik partijos narėms. Atvirumas pasireiškia ir tuo, kad užmegzti ryšiai ir pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su visuomeninėmis ir biudžetinėmis organizacijomis bei įstaigomis. Tądien parašais patvirtinta ir draugystė su Prienų J. Marcinkevičiaus viešąja biblioteka bei kūrėjų klubu „Gabija“. Tad veiklos į klubą susibūrusioms moterims netrūksta ir tikrai netruks.

O kad joms tai labai patinka, kad savo pirmininke jos labai patenkintos ir ją myli, moterys parodė bendru susitarimu, be jokių prieštaravimų ir diskusijų, paskirdamos ją vadovauti klubui ir kitai kadencijai.

Aptarę aktualius klausimus, moterys susibūrė maloniems pašnekesiams prie kavos ir arbatos puodelio, kur vaišių stalą puošė ir jų pačių sunešti gardumynai, ir Seimo nario A. Palionio dovanotas tortas. Beje, kiekvieną susirinkime dalyvavusią moterį jis Kovo 8-osios proga apdovanojo dailiomis tulpėmis bei bučiniais. Su tokia nuotaika kava ir tortas tapo dar skanesni.

Taip pat skaitykite

2 komentarai