• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Mokytojas pagerbtas jo vardo turnyru

Povilas Reibutis

Romualdas Ermošenka Veiverių T. Žilinsko gimnazijai atidavė ne vieną dešimtmetį ir jau antri metai kaip išėjo į užtarnautą poilsį. Bet jo vardas gimnazijoje skamba kasmet, nes kūno kultūros mokytojams kilo idėja rengti R. Ermošenkos vardo atvirus stalo teniso turnyrus. Sumanė ir padarė.

Gruodžio 19 d. šios gimnazijos sporto salėje antrame stalo teniso R. Ermošenkos taurei laimėti turnyre dalyvavo ne tik trys vietinės komandos (2 vaikinų, 1 merginų), bet atvyko ir svečiai iš Biršono gimnazijos bei Skriaudžių pagrindinės mokyklos.

Turnyras vyko rato sistema. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, jog Veiverių T. Žilinsko gimnazijos I komanda (R. Dudinskas, E. Andriušis ir L. Černiauskas) įveikė visus varžovus ir tapo turnyro nugalėtoja.

Antrąją vietą užėmė Skriaudžių pagrindinės mokyklos stalo tenisininkai (J. Kliokys, P. Kazlauskas ir M. Liagas). Trečioji vieta atiteko birštoniečiams (Š. Laukaitis, J. Kazlauskas ir A. Mielaika).

Merginų komanda (E. Keršytė, D. Kaminskaitė ir R. Jankauskaitė) žaidė be konkurencijos ir buvo apdovanota pirmosios vietos medaliais bei taure.

Vaikinų grupės prizininkams taip pat buvo įteikti medaliai, o komandai nugalėtojai – taurė.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti