Mokyklų tuštėjimo laikai – ne Birštono gimnazijai

Birštonas Rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną – pasitiko, kaip įprasta, šventiškai. Gimnazijos dvyliktokai su pirmokais pirmiausiai apsilankė bažnyčioje, kur dalyvavo šiai atmintinai datai skirtose šv. Mišiose. Paskui žingsniavo kurorto gatvėmis gimnazijos link, kur jau laukė kitų klasių mokiniai, mokytojai, tėvai ir savivaldybės vadovai.
Gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius pasidžiaugė, kad gimnaziją aplenkė mokyklų tuštėjimo laikai ir mokinių, kurie nori mokytis Birštone, nemažėja. Tiesa, Birštono gimnaziją „maitina“ Prienų miesto ir kitų gretimo rajono vietovių mokiniai.
Neretai pagalvoji, o kodėl vaikai ir jų tėvai dažnai renkasi Birštono gimnaziją, o ne šalia esančią švietimo įstaigą. Į tai atsakė šventėje kalbėjusi savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Anot savivaldybės vadovės, svarbiausiomis investicijomis reikia laikyti žinias, kurias gimnazijoje gauna jos mokiniai.
Nereikia pamiršti, kad gimnazija kiekvienais metais gerina ugdymo aplinką.
Šiemet Birštono gimnazijoje suformuotos dvi pirmokų klasės. Procesas tęsiasi…

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. prieniskiui

    o nemanot, kad tokiais tempais Prienai skendes tamsoje ne tik naktimis???
    Jeigu valdzia nesiims ryztingu priemoniu, issipildys tuometines Kauno apskrities administracijso vizijos – Prienai taps miegamuoju Kauno rajonu – taigi nereikes cia nei mokyklu, nei kulturos centru – pasikulturinti bus galima Kaune arba artimesniame mieste Birstone!