MMKL sezono pabaiga pažymėta konkursais ir geriausių apdovanojimais

Balandžio 14 d. Prienų sporto arenoje vykusioje MMKL Pietryčių provincijos sezono uždarymo šventėje buvo išaiškinti prizininkai, čempionato nugalėtojas ir įvairių konkursų laimėtojai.
Mažų miestelių krepšinio fiestoje dalyvavo visų komandų atstovai, čempionato partneriai, uždarymo šventės rėmėjai ir, žinoma, krepšinio sirgaliai.

Uždarymo šventė prasidėjo rungtynėmis dėl trečios vietos, kuriose Birštono ir Kruonio komandos turėjo išsiaiškinti, kuri taps trečiosios vietos laimėtoja, o kuri liks už prizininkių borto. Birštono komanda laimėjo seriją iš dviejų rungtynių 2:0 ir tapo bronzos medalių laimėtoja.

Prieš finalo rungtynes rankų taiklumą išbandė tritaškių konkurso dalyviai. Šioje rungtyje nugalėjo Stakliškių komandos žaidėjas Tautvydas Švedas.

Finalinės rungtynės tarp Balbieriškio ir Beižionių komandų pradžiugino sirgalius, nors beižioniškiams po triuškinančio pralaimėjimo pirmose serijos rungtynėse buvo sunku tikėtis sau palankaus rezultato.

Visgi, ambicinga Beižionių komanda parodė, jog verta finalo ir net du trečdalius rungtynių diktavo rungtynių eigą. Tiesa, nemažiau buvo ambicingi ir Balbieriškio krepšininkai, kurie nenorėjo pralaimėti ir antrose serijos rungtynėse. Jiems pavyko ketvirtame kėlinyje perimti iniciatyvą ir laimėti seriją iš dviejų rungtynių 2:0 bei trečią kartą tapti MMKL Pietryčių provincijos čempionais.

 

Finalo rungtynių pertraukos metu buvo organizuoti taikliausio baudų metiko ir taikliausio centro metiko konkursai.

Baudas taikliausiai mėtė Kajus Okmanas

ir Ieva Jurkutė,

o iš centro į krepšį pataikė Eigirdas Keblikas.

Krepšinio šou vainikavo oro karaliaus konkursas, kuriame dalyvavo tik 3 dviejų komandų atstovai. Stabiliausiai  pasirodė Simonas Čelkonas, kuris ir tapo MMKL Pietryčių provincijos oro karaliumi.

Geriausiu finalo rungtynių žaidėju buvo pripažintas Balbieriškio komandos krepšininkas Rimvydas Stankevičius.

Organizatoriai taip pat apdovanojo visų komandų geriausius krepšininkus. Nominantais tapo Eimantas Krukonis (Alovė), Andrius Kazlauskas (Aukštadvaris), Vytautas Pliauga (Balbieriškis), Visvaldas Ašmena (Beižionys), Martynas Drazdauskas (Birštonas), Kajus Okmanas (Butrimonys), Laimis Pempė (Jieznas), Tomas Čiupas (Kruonis), Mantas Junevičius (Semeliškės), Eigirdas Keblikas (Stakliškės), Renatas Milkevičius (Užuguostis), Arvydas Pūras (Žiežmariai).

Visus nominantus, čempionato prizininkus ir nugalėtoją apdovanojo uždarymo šventės rėmėjai Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo atstovas Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, krepšinio klubo „Prienai“ direktorius Aurimas Bartuška.
Pasak MMKL Pietryčių provincijos prezidento Arūno Vaidogo, prie čempionato organizavimo nemažai prisidėjo Prienų KKSC (Direktorius Valdemaras Vaitiekūnas), o apie čempionato eigą informuodavo laikraštis „Krašto Vitrina“ ir naujienų portalas kvitrina.com.

Čempionatas, kaip jau tapo įprasta, praėjo sklandžiai ir draugiškai. Tam turėjo įtakos geras provincijos direktorato darbas ir kiekvienos komandos atsakingas požiūris į varžybas.

MMKL Pietryčių provincijos čempionai Balbieriškio krepšininkai atstovaus provinciją MMKL finalo varžybose, kurios galėtų vykti ir Prienų sporto arenoje. O tam reikia tik mažmožio – norinčių paremti šias varžybas.

Taip pat skaitykite

1 komentaras