„Mineralizuokis” stebėdamas sporto varžybas

vandens_motociklai1Povilas Reibutis

Birželio 12-14 dienomis Birštone vyks kurorto šventė. Organizatoriai visus kviečia atvykti į Birštoną kartu pasinerti į užburiančią šventės atmosferą. Kiekvienas suras sau tinkamą užsiėmimą. Nebus nuvilti ir sporto aistruoliai, nes, pasak Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio, šventės programoje bus jėgos, vandens motociklų, petankės meistrų pasirodymai. Taip pat vyks trumpųjų bangų radijo ryšio „Lietuvos taurė 2015” varžybos.

Birstonui_tinklalapiui visitbirstonas.ltAtvyks į Birštoną ekstremalai dviratininkai iš Latvijos, kurie surengs „Greentrials Bike Toor 2015 ” pasirodymą prie Kultūros centro. Savo „Freestyle šou” programą pristatys ir vandens motociklininkai.

O pirmosios sporto varžybos bus surengtos jau penktadienį (birželio 12 d.), kuriose varžysis stipriausi šalių mokiniai, dėl teisės vadintis „Lietuvos stipriausiu moksleiviu”.

Šeštadienį dviejų dienų maratoną pradės vandens motociklininkai, o Birštono futbolo stadione aistruoliai galės pasinerti į „Birštono” ir „Dainavos” komandų dvikovos peripetijas.

Sekmadienį petankės aikštyne geriausieji šalies petankės meistrai kovos dėl Birštono taurės.

Pasak Sauliaus Smailio, tie, kurie atvyks į Birštoną birželio 12-14 dienomis, tikrai patirs nežemiškas akimirkas „Mineralizuokis” šventės sporto renginiuose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti