Miestų pogrupyje – „Savivaldybės“ komandos sėkmė

Sausio 12 d. Prienų rajono krepšinio pirmenybėse Miestų pogrupyje buvo sužaisti du mačai.

Rungtynėse tarp „Žvėrių – Erno“ ir GSTM komandų nugalėtojas pradėjo aiškėti jau po pirmųjų kėlinių (15:24, 11:22). GSTM vyrukai prieš lemiamą kėlinį jau turėjo 27 taškų pranašumą (48:75), todėl mačo baigtis buvo nulemta. Tiesa, „Žvėrių -Erno“ krepšininkai dar pabandė pakeisti situaciją, bet jiems pavyko tik sumažinti skirtumą. Rungtynes rezultatu 93:74 laimėjo GSTM krepšininkai.

„Policijos“ ir „Savivaldybės“ komandų susitikime netrūko azarto ir bekompromisinės kovos. Po pirmojo kėlinio į priekį išsiveržė „Savivaldybės“ krepšininkai (20:22). Antrajame kėlinyje situacija nepasikeitė, ir prieš pertrauką komandas skyrė tie patys du taškai (40:42). Nedidelis persilaužimas rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. „Savivaldybės“ krepšininkai sugebėjo jį laimėti 6 taškų skirtumu ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų persvarą (51:59).
Ketvirtajame kėlinyje „Policijos“ komandai nepavyko pakeisti situacijos, ir pergalę šventė  „Savivaldybės“ krepšininkai (71:80).