• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

Meras A. Vaicekauskas: „Profsąjungos pozicija man pasirodė keistoka“

alvydas_vaicekauskas_prienu_meras

Jonas Kavaliauskas

Po profesinės sąjungos „Sandrauga“ išplatintų pranešimų spaudai, kuriuose daug dėmesio buvo skirta ne tik aprašymams, kokiose prastose sąlygose tenka budėti vienos iš Prienų rajono savivaldybės ugniagesių komandų nariams ir koks yra prastas šios tarnybos vadovas, naujienų portalo kvitrina.com reporteris pakalbino Prienų rajono savivaldybės merą Alvydą Vaicekauską ir paprašė pasidalinti mintimis apie situaciją rajono ugniagesių tarnyboje.

Savivaldybės vadovas pasakė, jog jis yra patenkintas, kaip prieš metus konkursą tarnybos viršininko vietai užimti laimėjęs Jonas Kvietkauskas tvarkosi jam patikėtoje įstaigoje. Anot mero, per metus tarnybos vadovas iš esamų resursų padarė tikrai daug – sutvarkytos buitinės sąlygos dviejose komandose, nupirktas pažangesnis automobilis. A. Vaicekausko teigimu, jokių nusiskundimų iš ugniagesių nebuvo, todėl jam pasirodė keistoka profsąjungos pozicija ugniagesių problemas spręsti spaudoje, kaltinant tarnybos vadovą, o ne atvykti į savivaldybę ir apie tai pasikalbėti su savivaldybės vadovais. 

Meras pabrėžė, jog ir profsąjungos vadovams, kai jie po triukšmo spaudoje buvo atvykę į savivaldybę, buvo pasakyta, kad „einama ne tokiu keliu“.
A. Vaicekausko manymu, profsąjunga turi atstovauti savivaldybių ugniagesius Respublikos mastu, rūpintis, kad būtų aiškus jų statusas, komandų tinklas. 

IMG_2420

Meras pakartojo, jog prieš porą metų duotas pažadas, kad priešgaisrinei tarnybai bus skirtas didesnis dėmesys, vykdomas ir bus vykdomas ateityje. Tiesa, savivaldybės vadovas paminėjo, jog, kiek lėšų bus skirta kitais metais, paaiškės, kai bus žinomas 2021 metų biudžetas.  

Portalo žiniomis, Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje visos šešios komandos sukomplektuotos, kiekvienoje komandoje yra savanoriai, kurie, reikalui esant, padeda išvykose į gaisrus. Iš viso tarnyboje užregistravę 28 savanoriai (komandų nariai, statutiniai pareigūnai ir civiliai).   

P.S. Meras pažadėjo nuvykti į Stakliškės, pabendrauti su ugniagesiais  ir savo akimis įsitikinti, kaip pagerintos jų buitinės sąlygos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti