Marius Žiūkas eilinį kartą tapo šalies čempionu 20 km distancijoje. Pauliui Juozaičiui – jaunių pirmenybių sidabras

Gelbėkit vaikus

marius-ziukas-5207b7c1cd0b0

kvitrina.com

Sekmadienį, birželio 26 d.,  sportinio ėjimo meistras, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis Marius Žiūkas užtikrintai matavo kilometrus Birštono gatvėmis ir dviračių takais.

Prieš porą savaičių Gražinos Goštautaitės auklėtinis Alytuje eilinį kartą tapo šalies čempionu 20 km distancijoje (1:24,31 val.). Tiesa, šiais metais prieniškis šią distanciją yra įveikęs greičiau (1:22,31 val., Dudincė). Olimpinis normatyvas – 1:24,00 val.

Po pergalės Alytuje prieniškis taip komentavo savo pasirodymą: „Visada, kai dalyvauju Lietuvos čempionatuose, mano tikslas būna laimėti ir nesvarbu, ar prieš Marių (Šavelskį), ar prieš Tadą, ar prieš Genadijų. Kai kartu žingsniavome, nebuvo aišku, kaip viskas pasisuks antroje distancijos pusėje, tiesiog startavome panašiu tempu ir kartu ėjome”.

Prieš varžybas Alytuje LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė sportininkams ir jų treneriams įteikė Olimpinius ženklelius.

Birželio 22 d., taip pat Alytuje, vyko Lietuvos jaunių pirmenybės. 5000 m distancijoje tarp moterų prieniškė Miglė Damynaitė užėmė 5 vietą, o Livija Vilkaitė buvo 7-a.

10 000 m distancijoje sėkmingai pasirodė Birštono sporto centro atstovas Paulius Juozaitis. Jono ir Povilo Juozaičių auklėtinis užėmė 2 vietą. Birželio 29 d. P. Juozaitis Vilniuje dalyvaus Lietuvos jaunimo pirmenybėse.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti