• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Marius Žiūkas – A. Mikėno memorialo nugalėtojas

Balandžio 27 d. Birštone vykusiame tarptautiniame A. Mikėno sportinio ėjimo memoriale 20 km distancijoje nepralenkiamas buvo prieniškis Marius Žiūkas ( trenerė Gražina Goštautaitė).

IMGP7416

Marius pirmavo visą distanciją ir nugalėjo užtikrintai. Tai buvo trečioji iš eilės prieniškio pergalė A. Mikėno memoriale.
Antrąją vietą užėmė Genadijus Kozlovskis iš Švenčionių, trečias buvo svečias iš Baltarusijos Yanhenas Tsitnakas.

10 km distancijoje moterų grupėje triumfavo latvė Agnese Pastare, Alytaus atstovė Brigita Virbalytė užėmė antrąją vietą, trečia liko viešnia iš Gradino Nadzeya Darazhuk.

10 km distancijoje jaunių grupėje nugalėjo prieniškis Tomas Pagirys. Ėjikas po finišo sakė, jog džiaugėsi pergale, bet rezultatu nelabai. Pasak sportininko, oras ėjimui – neblogas, tačiau buvo truputį stiprokas vėjas.

Ant apdovanojimo pakylos dar matėm ne vieną mūsų krašto atstovę: 10 km distancijoje antra buvo Gintarė Černevičiūtė, 5 km trasą trečia baigė Ieva Šukevičiūtė.

Vaikų tarpe savo amžiaus grupėse pirmąsias vietas iškovojo Reda Dičpetrytė ir Žygimantas Bubnys, antrą vietą užėmė Agnė Smailytė.
Už prizininkų trejetų liko Miglė Damynaitė (4 vieta), Ugnė Gelbūdaitė (4), Paulius Juozaitis (4) ir Linas Bartkus (4).

Klubų įskaitoje Prienų „Einiaus“ ėjikai buvo treti, o memorialo šeimininkai – A. Mikėno klubo atstovai – antri.

Kitais metais sukanka 35 metai, kai Birštone buvo organizuotos pirmosios ėjimo varžybos, todėl galima tikėtis dar šauniau organizuotų A. Mikėno memorialo varžybų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti