Mantvydas Gečionis siautėjo, o „Rūdupis – KKSC“ vėl laimėjo

Gelbėkit vaikus

Gruodžio 8 d. Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai RK„B“L čempionate iškovojo šeštąją pergalę. Šį kartą prieniškiai išvykoje pranoko Jonavos SK „Triobet“ komandą.

Pirmame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, bet aikštelės šeimininkai buvo vienu žingsneliu priekyje (23:21).

Antrame kėlinyje „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė iki trečio kėlinio pabaigos. Po dviejų kėlinių prieniškiai jau pirmavo trimis taškais (40:43), o po trijų jų pranašumas padidėjo iki 13 taškų (52:65).

Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai pabandė situaciją pakeisti savo naudai. Iš dalies jiems tai pavyko. Jonaviškiai laimėjo ketvirtą kėlinį (22:16), bet rungtynėse pergalę šventė „Rūdupio – KKSC“ komanda (74:81).

Neabejotinu lyderiu puolime prieniškių gretose buvo Mantvydas Gečionis, kuris pelnė 38 taškus. 19 taškų pridėjo Mantas Gūžys.